SK Chrlice muži A - Svratka Brno B 1:3 (0:1), branky: 58. Svoboda P. - hosté 43., 61., 85. S dalším mužstvem z čela tabulky jsme tentokráte celkem zbytečně prohráli. Od úvodu byli hosté sice herně o něco lepší, šance však byly na naší straně. Bohužel střely Moravce a Harašty zastavilo břevno branky hostí a dorážku Marka Klimeše ze čtyř metrů vyrazil hostující obránce na roh. Do poločasové přestávky pak šli ve vedení hosté, když krátce před ní neodhadl výběh náš gólman a hosté pohodlně skórovali. Do druhé půle jsme šli s cílem vyrovnat, což se nám v 58. minutě po rohu a hlavičce Patrika Svobody podařilo, vzápětí jsme však soupeři druhou branku hrubou chybou v obraně doslova darovali. Poté hosté propadli v disciplíně a během pěti minut přišli o dva hráče, kteří za faul a kritiku rozhodčího viděli červené karty. Vypadalo to, že bychom mohli utkání otočit, s výhodou dvou hráčů v poli jsme si však neporadili. Místo roztáhnutí hry a kombinace jsme se utápěli v sólových akcích jednotlivých hráčů, se kterými si hosté dokázali poradit. Navíc kouskovali hru, takže jsme se nemohli do většího náporu dostat. Nakonec nejenom že hosté oslabení přežili, navíc těsně před koncem po rychlém protiútoku dokázali potřetí skórovat. 
Sestava: Brezáni - Macek, Husák, Klimeš, Hajdík (70. Březina M.) - Křivánek (45. Berger M.), Berger L. (73. Babosha), Volf, Moravec - Harašta, Svoboda P. (62. Hnilička)

SK Chrlice muži B - Tatran Kohoutovice B 5:2 (2:2), branky: 27. Harašta. 35. Hnilička, 50. Harašta, 67. a 81. Klíma Daniel - hosté 13. a 40. Naše béčko, po vítězství v týdnu na Svratce, podalo i v tomto zápase velmi dobrý výkon. Bohužel přestože bylo v první půli lepším týmem, poločasový výsledek byl nerozhodný zejména proto, že tak laciné branky jako o víkendu dostala obě naše mužstva mužů se běžně nevidí. Ve druhé půli pak hráči rezervy dokázali hrát v obraně zodpovědněji, proměňovali šance v útoku a zaslouženě zvítězili.
Sestava: Knop O. - Dvořáček, Knop P., BergerM. (56. Březina M.) - Smutný (19. Svoboda P.), Babosha, Šahan, Musil (46. Moravec), Kilnytskyy - Harašta (56. Klíma D.), Hnilička.

SK Chrlice starší žáci - Lelekovice/Adamov 0:2 (0:2). Přestože i tomto zápase čelili naši žáci soupeři s velkou výškovou převahou, dokázali po dvou vysokých porážkách uhrát přijatelný výsledek. V utkání nás však podržel brankář Hořínek, který předvedl několik vynikajicích zákroků, kterými zachránil naše konto o několik dalších branek.

Sokol Bílovice - SK Chrlice mladší žáci 8:1 (6:1), branka Chrlic Šmuhař, hráno ve čtvrtek.

FC Zbrojovka Brno dívky - SK Chrlice mladší žáci 1:2 (0:1), branky: Binder 2. Naši mladší žáci podali proti fyzicky vyspělejším dívkám Zbrojovky velmi dobrý a bojovný výkon, který vedl ke třem bodům.

SK Chrlice starší přípravka - SK Soběšice utkání bude sehráno v pondělí dne 11. 9. 2017 v 17 hod.

SK Chrlice mladší přípravka A - MCV Brno 3:15 (1:10), branky Chrlic: Grimm, Štěpán a Trubiroha.

SK Chrlice mladší přípravka B - Tatran Bohunice B 13:8 (7:1), branky Chrlic: Konečný 4, Kalina 3, Grimm 2, Hospodar, Bella, Kulich, BenTouziaa. 

SK Chrlice minipřípravka - SK Slatina 13:7 (4:5), branky Chrlic: Štěpánek 5, Řička R. 4, Urban 3, Mikeska. 

Víkendové zápasy - 9. a 10. 9. 2017
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff