Slovan Brno B - SK Chrlice muži A 2:5 (0:2), branky: 59. z penalty a 86. - 16. a 18. Harašta, 55. Moravec, 65. Babosha, 73. Volf. V sobotním dopoledním utkání jsme na půdě druhého týmu tabulky utkání zvládli na výbornou. První čtvrthodinu se mužstva oťukávala a čekalo se na první šanci. Tu nám nabídli domácí, když po centru vypadl míč domácímu brankáři k nohám Honzy Harašty, a ten neměl problém poprvé v letošním ročníku, do prázdné branky, skórovat . Když o dvě minuty později završil sólový únik druhým gólem, ovládli jsme utkání. Ještě do poločasu jsme mohli vedení navýšit, hattrick Harašty však zastavila tyč domácí branky. Ve druhé půli se domácí snažili s utkáním něco udělat, po dalším úniku Harašty však do prázdné branky doklepl míč Kuba Moravec. Domácí vzápětí využili darovanou penaltu rozhodčím Prokešem, který odpískal nepochopitelně zcela čistý souboj jako penaltový. Náš tým to však neovlivnilo a dokázali jsme podnikat další rychlé protiútoky do otevřené domácí obrany. Přestože jsme ještě dvakrát skórovali, mnoho dalších vyložených šancí jsme dokázali buď spálit nebo pokazili finální přihrávku. I v poslední minutě krásný přímák Volfa zastavila pouze spojnice domácí branky. V tomto utkání bylo naše vítězství zcela zasložené.
Sestava: Brezáni - Sýkora, Klemensevič, Klimeš, Husák - Moravec, Babosha (80. Rozsypal), Volf, Křivánek (59. Šahan) - Harašta (85. Doležal), Svoboda P. (46. Hnilička).

Svratka Brno B - SK Chrlice muži B bylo odloženo pro nezpůsobilý terén.

Tatran Kohoutovice B - SK Chrlice starší žáci 15:0 (8:0). Naši starší žáci po přechodu z družstva mladších žáků  hráli poprvé na velkém hřišti a navíc narazili hned v prvním kole na favorita celé soutěže a na svého soupeře nestačili. Zejména fyzicky vyspělejší fotbalisté soupeře dokázali svou převahu převést i ke vstřeleným brankám.

SK Chrlice mladší žáci - SK Jundrov 2:0 (1:0), branky Binder a Šesták. Mladší žáci si také museli zvykat na větší hřiště. Podali však po celý zápas bojovný a zodpovědný výkon a po zásluze zvítězili.

SK Chrlice old boys - SK Slatina 1:10 (0:5)