AC Lelekovice - SK Chrlice muži A 2:2 (1:1), branky domácí v 17. a 76. min., branky Chrlic: 23. Volf, 90. Svoboda P. Ve vloženém úterním kole jsme hráli na miniaturním hřišti v Lelekovicích, kde to bývá spíše boj než opravdový fotbal. Od počátku utkání bylo plno soubojů a šancí před oběma brankami mnoho nebylo, protože na zakončení chyběl hráčům obou mužstev potřebný klid. Do vedení šli nejdříve po čtvrthodině hry domácí, rozehraný rohový kop na přední tyči tečoval jeden z domácích hráčů do naší branky. Vyrovnat se nám podařilo za pár minut, trestný kop Jakuba Volfa se zatočil do domácí branky. Ve druhé půli jsme soupeři nepřesnou rozehrávkou a následným faulem nabídli penaltu, kterou domácí nepohrdli. Potom jsme se snažili vyrovnat, dělovku Harašty však vytáhl konečky prstů domácí gólman na břevno. Když už se zdálo, že odjedeme z Lelekovic s porážkou, napřáhl z dálky Patrik Svoboda a krásná křižná střela skončila v poslední minutě v brance domácích. Mužstvo lze pochválit za velmi bojovný výkon.
Sestava: Brezáni - Macek, Klemensevič, Husák R., Hajdík - Sýkora, Berger, Volf, Moravec (46. Klimeš) - Harašta, Hnilička (66. Svoboda P.)

Ve vloženém kole jsme dovezli bod z Lelekovic
FC Soběšice B vsSK Chrlice
0:3
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Řečkovice
ne 2. 4. v 15.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff