SK Chrlice muži A - SK Řečkovice 3:1 (1:1), branky Chrlic: 32. Sýkora, 48. Volf, 87. Berger L. První domácí utkání jsme nezačali dobře. Po první nebezpečné akci soupeře jsme prohrávali 0:1. Od této chvíle jsme však byli lepším mužstvem a získali výraznou územní převahu. Většina našich akcí však končila na nepřesné finální přihrávce. Vyrovnat se nám podařilo až po půlhodině hry, kdy Tomáš Sýkora zakončil sérii odražených míčů střelou bodlem z hranice velkého vápna k levé tyči hostující branky. Ve druhé půli jsme pokračovali v náporu a bylo jenom dobře, že tečovaná střela Jakuba Volfa zaplula do branky hostí. Poté jsme trošku polevili a nebezpečné situace se střídali na obou stranách. Několik šancí k rozhodnutí jsme měli, výhodné situace z rychých protiútoků jsme však nevyřešili dobře. Rozhodnutí padlo až tři minuty před koncem, kdy po pěkné křídelní akci uklidil míč do branky hostí Lukáš Berger.
Sestava: Brezáni - Macek (73. Husák R.), Klemensevič, Klimeš (73. Březina M.), Hajdík - Sýkora (80. Šahan), Berger L., Babosha (46. Hnilička M.), Moravec - Harašta, Volf.

SK Chrlice muži B - SK Tuřany B 1:2 (0:2), branka Šahan. V derby béček byli nakonec úspěšnější tuřanští. Prvních 25 minut hry však mělo naše béčko převahu a rozjelo plno zajímavých akcí, žádná z nich však neskončila gólem. Pak stačila jedna standardka na druhé straně, a hosté šli po půlhodině polovlastním gólem do vedení. Od této chvíle se obraz hry radikálně změnil, naráz nás neposlouchal míč, nebyli jsme si schopni kloudně přihrát a prohrávali všechny osobní souboje. Výsledkem byla druhá branka v naší síti. Ve druhé půli se náš výkon, přestože došlo k několika změnám v sestavě, moc nezměnil. Když už jsme se dostali do nějaké šance, mířily naše střely mimo branku. Nakonec se nám podařilo v závěru pouze snížit.
Sestava: Knop O. - Husák R. (46. Červený), Rozsypal, Dvořáček (61. Knop P.), Březina M. - Klíma (46. Smutný), Musil, Šahan, Kilnytskyy (46. Berger M.) - Svoboda P. (61. Doležal), Hnilička.
 

2. podzimní kolo jsme doma vyhráli
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff