FC Medlánky B - SK Chrlice muži A 5:2 (3:1), branky Chrlic: 2. Husák Roman, 71. Hajdík Tomáš. V prvním podzimním utkání bylo hned od začátku patrné, jak se obě mužstva nemohla zahájení sezóny dočkat. Domácí rozehráli první akci, dostali se k rohovému kopu, a po několika vteřinách šli hlavou do vedení. Odpověď našich hráčů byla blesková. Po rozehrání jsme získali rohový kop my, a po dorážce Romana Husáka svítilo na ukazateli skóre ve 2. minutě 1:1. Po vyrovnání jsme měli více ze hry a přitlačili domácí k jejich brance. Bohužel po necelé půlhodině domácí podnikli rychlý protiútok a šli opět do vedení, které vzápětí navýšili z penalty na dvoubrankový rozdíl. Naše mužstvo to nepoložilo a vcelku snadno jsme mohli do poločasu vyrovnat, tři naše vyložené šance však neskončily v domácí brance. Ve druhé půli jsme se snažili výsledek utkání zvrátit, bohužel po sedmi minutách jsme po chybě v obraně, a špatné komunikaci hlavního rozhodčího s asistentem ve vyřešení útočného faulu domácích, počtvrté inkasovali. Následně jsme vsadili na útočnou kartu, po úniku domácích do naší šestnáctky však kopali domácí druhou penaltu s úspěšným výsledkem. Vzápětí jsme sice brankou Tomáše Hajdíka snížili, domácí si však již vítězství pohlídali.
Mužstvo herně nezklamalo, předvedlo v poli dobrý výkon, v útoku jsme si vytvořili mnoho zajímavých gólových příležitostí, neproměněné šance a vysoká efektivita domácích v koncovce nás připravili o lepší výsledek.
Sestava: Brezáni - Macek, Husák, Klimeš, Hajdík - Moravec (59. Březina M.), Berger L. (59. Hnilička M.), Babosha (70. Šahan) - Harašta, Volf.

Sokol Bílovice - SK Chrlice muži B 1:4 (1:1), branky Chrlic: 44. Doležal, 61. Červený, 85. Svoboda P., 89. Musil. Naše béčko v prvním soutěžním utkání prohrávalo, branka do šatny však změnila ráz utkání, a ve druhé půli bylo na hřišti jenom jedno mužstvo.
Sestava: Knop O. - Berger M., Rozsypal, Dvořáček, Červený - Smutný, Klíma D., Musil, Němec (60. Knop P.) - Svoboda P., Doležal.

Rozehráno první kolo soutěže mužů
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff