SK Medlánky B - SK Chrlice muži A 0:2 (0:0), branky: 72. Klimeš Marek, 73. Moravec Jakub. V předposledním kole jsme navázali na naše dobré výkony i výsledky z poslední doby, z posledních sedmi utkání jsme šest vyhráli. Velmi dobrý výkon jsme podali i v Medlánkách. Za velmi teplého počasí jsme se pomalu rozehrávali a domácí byli první čtvrthodinu lepší mužstvem. Vypracovali si dvě výborné gólové šance, brankář Ondra Knop však skvělými zákroky náš tým podržel. Pak jsme převzali iniciativu a začali ohrožovat domácí branku, dvakrát jsme ve výborné šanci mířili vedle a jednou nás vychytal domácí brankář. V 54. minutě jsme mohli jí do vedení, penaltu, po faulu na Egora Baboshi, však Martinu Svobodovi brankář domácích vyrazil. Pak se útoky střídali na obou stranách, postupem času však vypadalo, jako by ve vedru domácím docházely síly. Jejich obranný blok už nebyl tak pevný a dokázali jsme nakonec tohoto využít. Nejdříve Marek Klimeš odhadl tečovaný míč, který šel za domácí obranu a hlavou přehodil domácího gólmana, o minutu později využil samostatný únik Jakub Moravec a přehodil také domácího brankáře. Od této chvíle domácí vsadili vše na útočnou kartu, vytvořili v naší šestnástce několik závarů po standardních situacích, každý náš protiútok však hrozil vstřelením další branky. Jenom v posledních deseti minutách jsme měli nejméně čtyři výborné šance a jednou nastřelili břevno domácí branky. Utkání jsme kontrolovali a potřetí po sobě jsme ani nedovolili soupeři skórovat. K výbornému utkání přispěla obě mužstva i výborný rozhodčí Mirek Koblížek, který utkání zvládl bez potřeby udělit jakoukoliv kartu. Všichni naši hráči si za výkon zasloužili velkou pochvalu.
Sestava: Knop - Březina M., Svoboda M., Husák R., Macek - Sýkora, Moravec, Berger L., Klimeš - Svoboda P. 64. Berger M.), Babsha (90. Doležal).

SK Chrlice muži B - SK Soběšice B 2:2 (1:1), branky Chrlic: 2. Měntiel, 87. Svoboda P. - hosté 33. a 64. Ve vyrovnaném utkání šlo naše béčko hned v úvodu do vedení, hosté však dokázali výsledek otočit. V závěru však rozhodl důraz před brankou Patrika Svobody a utkání skončilo zaslouženou remízou.

Lokomotiva Heršpice B - SK Chrlice mladší žáci 3:7 (2:3), branky Chrlic: Sommernitz 3, Hodya 2, Rýdl, Mandelík. Přestože naši mladší žáci neměli ani jednoho hráče na střídání, podali výborný výkon a o svém vítězství rozhodli na začátku druhé půle, kdy vstřelili rychlé tři branky a pak si již utkání užili.

SK Chrlice starší přípravka - SK Obřany 8:3 (4:2), branky Chrlic: Binder a Rotrekl po 3, Šmuhař, Plný.

SK Chrlice mladší přípravka A - Svratka Brno B 9:7 (3:6), branky Chrlic: Štěpán 4, Havlát 2, Mádle, Novák, Zuščák.

SK Chrlice mladší přípravka B - Sparta Brno C 5:12 (0:6), branky Chrlic: Konečný Michal 4, Trubiroha.

SK Chrlice minipřípravka - Sparta Brno 9:7 (6:6), branky Chrlic: Trubiroha 4, Špenar 2, Štěpán, Böhm, Veverka.

SK Chrlice - SK Slatina old boys 2:5.