SK Chrlice muži A - SK Slatina B 3:0 (1:0), branky: 1. Válka, 50. Babosha, 87. Berger L. V utkání s posledním týmem tabulky jsme byli favority, tím spíše, že slatinské áčko hrálo ve stejném termínu. Do vedení jsme se dostali velice snadno. Hosté rozehráli úvodní výkop, po třech přihrávkách šla nepřesná přihrávka na stopera, které využil Petr Válka a tvrdou střelou levačkou prvním dotykem míče v 10. vteřině jsme šli do vedení. Poté jsme měli do 5. minuty další tři vyložené šance, bohužel bez vstřelené branky. Soupeře, který nastoupil pouze v deseti hráčích jsme sice přehrávali, zároveň si však mysleli, že další branky přijdou bez většího přičinění. Do konce poločasu jsme tak obranu soupeře a výborného brankáře nedokázali překonat. Do druhé půle hosté doplnili mužstvo na jedenáct hráčů, obraz hry se však nezměnil. Více jsme drželi míč a trpělivě se snažili navýšit skóre. To se nám také po pěti minutách druhé půle podařilo. Po krásné akci z naší poloviny skóroval po přihrávce Jakuba Moravce Egor Babosha. Až do konce utkání jsme byli lepším mužstvem a v závěru jsme přidali třetí branku po rychlém protiútoku.
Sestava: Husák M. - Husák R., Svoboda M., Březina M., Macek - Sýkora, Stehlík (73: Berger M.), Berger L., Moravec - Babosha (84. Doležal), Válka (77. Klíma)

ČAFC Židenice - SK Chrlice muži B 3:0 kontumačně. Vzhledem k tomu, že se utkání A a B mužstva termínově kryla, nebyli jsme schopni, vzhledem k množství zraněných hráčů, složit na toto utkání B mužstvo.  

SK Chrlice mladší žáci - SK Jundrov 3:0 (1:0). S posledním týmem tabulky museli naši mladší žáci překonávat po celé utkání obranný blok soupeře, což se jim nakonec třikrát podařilo.

SK Lelekovice - SK Chrlice starší přípravka 7:0 (3:0).

SK Tuřany - SK Chrlice mladší přípravka  A 7:4 (4:3), branky Chrlic: Mádle 3, Řička.

Svratka Brno C - SK Chrlice mladší přípravka B 6:0 (3:0).

Svratka Brno - SK Chrlice minipřípravka 7:5 (2:3), branky Chrlic: Trubiroha 4, Lechner.

Víkendové zápasy - 27. a 28. května 2017
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff