SK Obřany - SK Chrlice muži A 0:1 (0:0), branka: 90. Babosha. V utkání se sousedem v tabulce jsme získali nakonec tři body. Od začátku utkání jsme byli lepším mužstvem, naše kombinace ve středu pole však byla pomalá a narážela na konsolidovanou obranu domácích. Ti se snažili podnikat rychlé protiútoky, naše obrana je často odvracela mimo branku a rohy jsme si tentokrát pohlídali. Do vedení jsme mohli jít ve 28. minutě, nepřesný rozhodčí Kropáček však jasný faul na našeho hráče v šestnastce domácích velkoryse přehlédl. Ve druhé půli kupila obě mužstva jednu nepřesnost za druhou. Kombinace vázla a nebezpečné situace vznikaly pouze po nepřesných přihrávkách obou týmů. Nám se podařila rychlá akce v 79.minutě, unikajícího Petra Válku surově zkosil obránce domácích a zaslouženě viděl červenou kartu. Od této chvíle jsme se snažili rozhodnout utkání a přitlačili domácí k jejich šestnástce. Jednou nám však zatrnulo, to když po standardní situaci míč pomalinku minul naši levou tyč pouze o centimetry. Rozhodnutí nakonec padlo v poslední minutě. Jakub Volf přetáhl roh až na zadní tyč, kde si naběhl Egor Babosha a hlavičkou rozhodl zápas.
Sestava: Knop - Březina M., Svoboda M., Husák R., Macek - Sýkora (90. Klíma J.), Stehlík, Berger L., Moravec (55. Válka) - Babosha (90. Rozsypal), Volf.

SK Chrlice starší přípravka - SK Tuřany 4:4 (1:1), branky Chrlic: Binder 2, Santiago, Buček.

Sokol Bílovice - SK Chrlice mladší přípravka B 10:7 (10:2), branky Chrlic: Trubiroha 5, Váňa 2.

Vložené kolo v Obřanech jsme vyhráli
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff