SK Bosonohy B - SK Chrlice muži A 4:1 (1:1), branky: domácí 21., 47., 80. a 84. - 22. Svoboda P. Chtěli jsme v sobotním dopoledni navázat na tři výhry v řadě, tentokrát byl však vývoj utkání proti nám. Od počátku byl zápas rychlý, útoky a šance se střídaly na obou stranách. Nejdříve šli do vedení domácí, když skóroval hlavou nestárnoucí Patrik Holomek. Netrvalo dlouho a po pěkné akci Stehlíka vyrovnal i Patrik v našem dresu - Patrik Svoboda. Hra měla neustále vysoké tempo a v této době jsme podnikli hned několik rychlých protiútoků s přečíslením domácí obrany, žádný z nich však nebyl dotažen ke gólovému úspěchu. V závěru první půle měli šanci i domácí, kdy po rychlém brejku nastřelili tyč naší branky. Do druhé půle jsme nevstoupili dobře, po centru do naší šestnáctky jsme nadvakrát nebyli schopni míč odkopnout, ten se přikutálel k volnému Holomkovi a jeho nepovedená střela skončila u tyče. Asi rozhodujícím okamžikem utkání byla situace okolo 60. minuty, kdy museli pro zranění střídat hned dva naši hráči. Aby toho nebylo málo mezi 70. a 75. minutou se nám zranili další dva hráči a vzhledem k tomu, že jsme neměli další náhradníky, dohrávali jsme utkání prakticky v devíti hráčích, Patrik Svoboda na hřišti sice zůstal, ale zraněné rameno mu nedovolilo zapojovat se do hry. Převahu dvou hráčů dokázali domácí samozřejmě využít o to víc, že jsme zariskovali a i v devíti se snažili vyrovnat skóre. V posledních deseti minutách jsme dvakrát inkasovali. Mužstvo však podalo v první půli opět velmi dobrý výkon, druhá půle již byla narušena vynucenými střídáním, která měla vliv na výkon mužstva, protože se mužstvo muselo tímto zásahem několikrát přeskupit.
Sestava: Husák M. - Březina M., Svoboda M., Husák R. - Sýkora, Klimeš (60. Rozsypal), Stehlík, Berger (46. Válka), Volf - Babosha (60. Křivánek), Svoboda P.

SK Chrlice muži B - Svratka Brno C 6:3 (1:1), branky Chrlic: Hnilička M. 2, Musil, Měntiel, Doležal, Berger M. Naše béčko hrálo další utkání s velkým množstvím vstřelených gólů, podruhé za sebou jich dokázalo vstřelit šest. Přestože se Svratkou C ještě 20 minut před koncem prohrávalo 2:3, čtyřmi góly dokázalo výsledek otočit.

SK Obřany - SK Chrlice mladší žáci 5:1 (1:0), branka Plný. 

SK Chrlice starší přípravka - SK Tuřany - utkání bude sehráno v pondělí 22. 5. 2017 v 17.30 hod.

SK Chrlice mladší přípravka A -SK Líšeň U9 B 10:10 (6:5), branky Chrlic: Mádle 4, Zuščák 3, Šesták, Řička, Havlát.

SK Chrlice mladší přípravka B - SK Soběšice 15:6 (10:1), branky Chrlic: Trubiroha 6, Havlát 5, Kalina 2, Zuščák 2.

SK Chrlice minipřípravka - SK Líšeň U7 B 8:7 (4:3), branky Chrlic: Trubiroha 6, Veverka.

SK Chrlice old boys - SK Tuřany 3:2 (1:1), branky: Musil, Měntiel, Kalvoda.

Víkendové zápasy - 20. a 21. 5.2017
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff