SK Chrlice muži A - SK Řečkovice 3:2 (0:0), branky: 47. a 78.Babosha, 57. Rozsypal - 63.a 67. Po dvou výhrách jsme chtěli i proti Řečkovicím navázat na zlepšenou formu. Bohužel jsme opět měli problém se složením sestavy, takže trenér Sommernitz musel řešit několik nečekaných absencí. Od začátku jsme vsadili na bojovnost a snažili se soupeře zatlačit do obrany. V první půli byla hra velmi nervózní, k čemuž přispěl zejména rozhodčí Zezula, který kupil chyby na obě strany. Přes několik šancí na obou stranách však branka nepadla, důvodem mohlo být i několik deštivých přeháněk, které ztížily terén a kontrolu míče. Ve druhé půli se hra zklidnila a začal se hrát fotbal. My jsme šli hned po přestávce do vedení, když po individuální akci skóroval Egor Babosha. Když o deset minut později přidal po rohu druhou branku hlavou Petr Rozsypal vypadalo to, že bychom mohli dojít ke klidnému vítězství. Hosté se však nevzdali a po hodině hry během pěti minut srovnali skóre. Pak se akce střídaly na obou stranách a zejména my jsme se mohli dostat několikrát do vedení. To se nám podařilo až v 78. minutě, kdy po rychlé akci podruhé skóroval Babosha. Hosté se však nevzdali a měli velkou šanci k vyrovnání v 85. minutě, nařízenou penaltu však Martin Husák vyrazil. Hosté pak vsadili vše na útok, my jsme z rychlých protiútoků měli alespoň čtyři vyložené šance, kdy jsme postupovali osamoceně na brankáře hostí, gól jsme však již nedali. Celému mužstvu lze však dát velkou pochvalu za velmi bojovný, disciplinovaný a obětavý výkon.
Sestava: Husák M. - Rozsypal, Svoboda M., Březina - Moravec, Husák R., Šahan (86. Doležal), Volf, Berger M. ((76. Sýkora) - Babosha (90. Klemensevič), Svoboda P.

SK Jundrov B - SK Chrlice muži B 5:6 (1:2), branky Chrlic: Měntiel 3, Doležal 2, Březina. V zápase, bohatém na branky, jsme neustále vedli a domácí snížili na jednobrankový rozdíl až dvěma brankami v poslední mnutě. 

SK Chrlice mladší žáci - Lokomotiva Heršpice C 8:1 (7:0), branky: Sommernitz 3, Černý 2, Dvořák, Hodya, Androshchuk. Mladší žáci rozhodli o svém vítězství proti heršpckým holkám během prvních deseti minut, kdy vstřelili 4 branky. 

Lokomotiva Heršpice C - SK Chrlice starší přípravka 6:15 (3:8), branky Chrlic: Šmuhař 5, Rotrekl a Kurcikašvili po 3, Pokorný 2, Buček, Bezděk.

Tatran Bohunice - SK Chrlice mladší přípravka A 9:3 (6:1), branky Chrlic: Mádle 2, Valach.

Lokomotiva Heršpice - SK Chrlice mladší přípravka B 10:9 (4:5), branky Chrlic: Štěpán 4, Zuščák a Havlát po 2, Mandelík.

Líšeň U7A - SK Chrlice minipřípravka 11:2 (8:0), branky Chrlic: Štěpán 2.

Víkendová utkání - 13. a 14.května 2017
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff