SK Řícmanice - SK Chrlice muži A 1:3 (0:2), branky: 64. - 33. Křivánek, 35. Berger L., 89. Svoboda P. Po první jarní výhře v domácím utkání se Svratkou potvrdilo naše áčko vzestup formy. Do utkání v Řícmanicích jsme vstoupili s respektem a prvních deset minut se srovnávali s nerovným hřištěm i domácím nástupem. Po deseti minutách jsme však vyrovnali hru a postupně si i začali vytvářet dobré brankové příležitosti. Důležitý úsek ve vývoji utkání byl ten těsně po půlhodině hry, kdy nejdříve Tomáš Křivánek hlavou usměrnil centr Jakuba Moravce do domácí branky, a hned vzápětí trefil šibenici Lukáš Berger. Do poločasu jsme mohli skóre ještě navýšit, šance jsme však už nevyužili. Do druhé půle domácí přeskupili sestavu a snažili se utkání zvrátit. Po hodině hry snížili hezkou střelou z trestného kopu, další šance si však nevypracovali, naopak my jsme nastřelili tyč a nakonec využili až šanci v 89. minutě, kdy se opět hlavou trefil Patrik Svoboda. V utkání jsme podali velmi dobrý výkon, vyvarovali se chyb v obraně a zaslouženě získali tři body, které nám významně pomohou v tabulce městského přeboru.
Sestava: Husák M. - Husák R., Svoboda M., Březina M. - Moravec, Stehlík, Klimeš, Křivánek - Berger (86. Šahan) - Babosha, Svoboda P. (89. Doležal).

SK Chrlice muži B - SK Tuřany B 0:3 (0:0)

SK Chrlice mladší žáci - SK Žebětín 0:6 (0:3)

SK Chrlice starší přípravka - Lokomotiva Heršpice B 6:7 (3:2), branky Chrlic: Šmuhař 4, Binder, Rotrekl.

SK Chrlice mladší přípravka A - SK Jundrov 6:5 (3:2), branky Chrlic: Mádle 3, Štěpán 2, Řička.

SK Chrlice minipřípravka - SK Slatina 9:4 (5:0), brany Chrlic: Trubiroha 9.