SK Chrlice muži A - Svratka Brno B 2:1 (0:0), branky: 71. Husák R., 88. Volf. Po šesti prohrách jsme konečně bodovali. V utkání však proti nám nastoupil mladý soupeř, jehož hráči byli výborně rychlostně i technicky vybaveni. Od prvních minut byli hosté aktivnější a měli více ze hry. My jsme se snažili po zisku míče podnikat rychlé protiútoky, ty však často skončily na nepřesných přihrávkách. V obraně jsme však tentokrát vyprodukovali minimum chyb, takže jsme soupeře do větších šancí nepouštěli. Po bezbrankovém poločase šli však hosté po pěkné křídelní akci v 62. minutě do vedení. Do této chvíle byli aktivnější a branka byla vyústěním jejich převahy. Po obdržené brance nám nezbývalo, než více otevřít hru a tlačit se k vyrovnání. To se nám podařilo v 71.minutě, kdy po standardní situaci hlavou dotlačil míč do sítě hostí Roman Husák. Poté se akce střídali na obou stranách a utkání bylo zcela otevřené. Tentokráte jsme však výborně fungovali v obraně a mužstvo několikrát podržel i brankář Martin Husák. Nakonec jsme v koncovce utkání měli tentokrát i potřebné štěstí, když nádherná střela Jakuba Volfa ze 30 metrů skončila v šibenici hostující branky. Tentokrát jsme utkání doslova vybojovali nesmírným nasazením a obětavostí, za což patří celému mužstvu velká pochvala.
Sestava: Husák M. - Husák R., Svoboda M., Klemensevič (23. Březina M.) - Sýkora, Klimeš, Šahan (46. Volf), Moravec, Křivánek (62. Babosha) - Berger L., Svoboda P. (88. Berger M.).

SK Obřany B - SK Chrlice muži B 2:1 (2:1), branka Babosha.

Sokol Bílovice - SK Chrlice mladší žáci 3:7 (1:5), branky Chrlic: Sommernitz  a Hodya R. po 2, Rýdl,Plný a Černý po 1. Naši mladší žáci začali utkání výborně, po třech minutách vedli 2:0, skóre utkání narůstalo a domácí snížili až v závěru. 

Moravská Slavia Brno - SK Chrlice starší přípravka 6:5 (2:2), branky Chrlic: Rotrekl 3, Kurcikašvili, Šmuhař.

SK Soběšice - SK Chrlice mladší přípravka A 7:5 (4:2), branky Chrlic:Mádle 3, Prokeš a Krejčí.

Moravská Slavia Brno - SK Chrlice mladší přípravka B 7:10 (3:6), branky Chrlic: Trubiroha 5, Veverka a Zuščák po 2, Konečný.

Lokomotiva Heršpice - SK Chrlice minipřípravka 2:18 (0:6), branky Chrlic: Trubiroha 12, Veverka a Štěpán po 3. 

UOMP Brno - SK Chrlice old boys 3:3.

Víkendové zápasy - 29. a 30. dubna 2017
FC Soběšice B vsSK Chrlice
0:3
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Řečkovice
ne 2. 4. v 15.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff