SK Chrlice muži A - SK Jundrov 1:2 (0:1), branka: 79. Klíma Daniel. V dalším domácím utkání jsme s týmem ze špičky tabulky prohospodařili body. Začátek utkání jsme měli velmi nepovedený. Nejprve jsme neproměnili výbornou šanci, naopak hosté z prvního brejku v 8. minutě skórovali. Navíc v 10. minutě, po ruce v našem vápně, kopali penaltu, kterou však brankář Knop vyrazil. Od této chvíle jsme měli více ze hry, naše akce však končili na pozorné obraně hostí. Výhodu jsme získali ve 40. minutě, kdy byl po faulu na Křivánka přísně vyloučen záložníkm hostí. Ve druhé půli jsme byli lepším týmem, oslabení hosté hrozili pouze z rychlých protiútoků. Bohužel v 62. minutě se síly na hřišti vyrovnali, když byl po druhé žluté vyloučen zbytečně Marek Klimeš. Přesto jsme byli stále lepším mužstvem a po pěkné akci Dan Klíma v 79. minutě vyrovnal. Bohužel jsme se z vyrovnání dlouho neradovali. O minutu později jsme se velmi špatně snažili vystavit hostujícího útočníka do ofsajdu, neúspěšnou taktickou situaci jsme nezvládli a hosté šli znovu do vedení. Ke konci utkání byla hra již rozkouskována a vyrovnání jsme se nedočkali. 
Sestava: Knop - Sýkora, Svoboda M., Rozsypal (33. Moravec), Březina M. - Klimeš (62. ČK), Stehlík, Berger (81. Klemensevič), Křivánek - Klíma D., Babosha (66. Svoboda P.)

Sokol Bílovice - SK Chrlice muži B 4:2 (2:1), branky: Macek, Doležal. 

Muži zůstali i třetí jarní kolo bez bodu
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff