SK Chrlice muži A - AC Lelekovice 0:1 (0:0).V prvním mistrovském utkání jsme začali aktivně a od počátku byli lepším týmem. Hosté spoléhali na standardní situace a rychlé protiútoky. Bohužel do šancí jsme se dostávali těžko, a když už jsme se dostali do blízkosti branky hostí, ztroskotali jsme na vlatní nepřesnosti. Ve druhé půli to vypadalo, že bychom mohli soupeře překonat. Od asi 65. minuty však rozhodčí utkání nakupil několik nepřesností po sobě, což nás rozhodilo v soustředěnosti k utkání, a vyvrcholením bylo vyloučení Libora Stehlíka v 72. minutě. I po tomto okamžiku jsme byli aktivnějším mužstvem a ztráta jednoho hráče obraz hry nezměnila. Bohužel v poslední minutě utkání hosté podnikli rychlou křídelní akci a po centru do šestnáctky se odražený míč dostal k jednomu z jejich hráčů, a ten z penaltového prostoru trefil míč přesně k tyči naší branky. V remízověm utkání jsme nakonec na body nedosáhli.
Sestava: Knop - Klemensevič, Svoboda M., Němec (42. Moravec), Březina - Klimeš (70. Křivánek), Šahan (46. Husák), Stehlík (72. ČK), Berger L. - Klíma D., Volf (76. Svoboda P.). 

První domácí utkání jsme prohráli brankou v poslední minutě
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff