Další přípravné utkání před jarní sezónou odehráli naši muži na umělém povrchu na Janouškové. Vzhledem k začínajícím jarním prázdninám nastoupila obě družstva v neúplných sestavách. Utkání na menším hřišti kladlo na mužstva potřebu rychle se míče zbavovat a co nejrychleji ho dostat před branku soupeře. Do vedení se dostali hráči Újezda v 15. minutě, kdy krásnou střelou do šibenice využili rychlý protiútok. I naši hráči se dostávali do slibných příležitostí, většinou však váhavostí ve finální fázi nedokázali akci zakončit. Přestože jsme začali mít více ze hry, hosté vedení po pěkné individuální akci navýšili. Ještě do poločasu jsme mohli vyrovnat, nejdříve Němec po rohu hlavou snížil a poté nádhernou akci Sýkory a Bergra odvrátila zázračně na roh obrana hostí. Ve druhé půli jsme pak byli výrazně lepším týmem a střelou Stehlíka jsme vyrovnali. Pak jsme měli několik dalších výborných akcí, tu nejvyloženější zastavila po střele Doležala pouze tyč branky hostí. 
Sestava: Křivánek - Klemensevič (60. Doležal), Svoboda M., Husák - Sýkora, Němec (46. Válka), Stehlík, Šahan, Klimeš - Svoboda P. (46. Smutný), Berger L.  

SK Chrlice - Újezd u Brna 2:2
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff