SK Pohořelice - SK Chrlice muži A 4:0 (3:0) - přátelské utkání. Po čtrnáctidenní přípravě sehráli naši muži první přípravné utkání na umělé trávě v Mikulově s týmem Pohořelc, které patří ke špici v I.B třídě. Během utkání dostalo příležitost 16 hráčů a trenér Sommenitz zkoušel některé hráče na postech, kde by je chtěl využít i v mistrovských utkání. V obraně však musel improvizovat, protože několik hráčů z této řady je buď nemocných nebo měli pracovní povinnosti. Utkáni jsme začali aktivně, bohužel pohořeličtí hned z první standardní situace šli v 6. minutě do vedení. Než jsme si vysvětlili některé věci v řešení obranných úkolů, dokázal soupeř naše chyby ještě do 20. minuty dvakrát potrestat. Poté jsme vyrovnali hru a vypracovali si i několik velmi dobrých šancí, tu největší, penaltu, však Petr Válka, po faulu na Jakuba Volfa, neproměnil. I ve druhé půli se hrálo vyrovnané utkání, obě družstva do této části hry nasadila další hráče. Poslední branku jsme pak dostali těsně před koncem po zbytečně komplikované rozehrávce z obrany.
Sestava: Knop - Sýkora, Husák R., Němec (46. Svoboda P.), Březina M.- Berger M. (15. Smutný), Berger L.(46. Šahan), Moravec - Volf, Válka (46. Klíma), Kudlička (46. Doležal)