AC Lelekovice - SK Chrlice muži A 1:0 (1:0). V posledním podzimním utkání na malém hřišti v Lelekovicích jsme nebodovali. Přestože se na malém hřišti mnoho akcí odehrávalo v šestnáctkách obou týmů, padl v zápase pouze jediný gól a to ještě z penalty, když po rohu domácích Martin Březina fauloval domácícho hráče. Od této chvíle jsme měli více ze hry, ale dvě vyložené šance v první půli v síti domácích neskončily. Ve druhé půli jsme měli nejvíce k vyrovnání v 62. minutě, kdy rozhodčí Šídlo odpískal pro nás pokutový kop zaruku domácího obránce, po konzultaci s asistentem, který stal od přestupku 30 metrů, ho však následně nepochopitelně odvolal. Až do konce utkání jsme potom měli velký tlak, do branky domácích jsme však míč nedokázali dotlačit.
Sestava: Husák M. - Husák R., Svoboda M,, Klemensevič, Březina M. - Sýkora (75. Kilnytskyy), Válka, Kudlička, Klimeš (80. Doležal) - Klíma, Babosha (70. Dvořáček). 

Poslední podzimní kolo
FC Soběšice B vsSK Chrlice
0:3
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Řečkovice
ne 2. 4. v 15.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff