SK Chrlice muži A - SK Obřany 2:1 (2:1), branky Chrlic: 8. Kudlička, 20. Volf. V dalším domácím utkání jsme po několika neúspěšných utkání museli konečně zabrat. Vstup do utkání se nám tentokráte vydařil. Již v 8. minutě, po krásném centru Libora Stehlíka, skóroval hlavou Lukáš Kudlička, a když následně další centr využil Jakub Volf ke vstřelení druhé branky, vypadalo to, že by toto utkání mohlo proběhnout v klidu. Bohužel další dvě velké šance jsme nevyužili, a soupeř po rychlém protiútoku ve 38.minutě snížil. Ve druhé půli jsme chtěli zvýšit vedení, několik dobře rozehraných akcí jsme však nedokázali dotáhnout do úspěšné koncovky. S blížícím se závěrem se na naše kopačky začala vkrádat nervozita a soupeř bojoval o vyrovnání. Naštěstí nás podržel brankář Martin Husák, který nejdříve vytěsnil střelu hostí, z přímého kopu do šibenice, mimo branku a v nastavení zlikvidoval samostatný únik, a vyrazil střelu na roh.
Sesrava: Husák Martin - Husák Roman, Svoboda, Stehlík, Hnilička M. (24. Dvořáček) - Křivánek (72. Březina J.), Klíma D., Kudlička, Válka - Babosha (46. Berger L.), Volf.

Start Brno B - SK Chrlice muži B 2:1 (1:1), branka Doležal.

SK Chrlice mladší žáci - FC Medlánky 1:1 (0:1), branka Sommernitz.

SK Bosonohy - SK Chrlice starší přípravka 7:6 (4:4), branky Chrlic: Binder 2, Šmuhař 2, Plný, Hudec.

FC Medlánky - SK Chrlice mladší přípravka A 8:3 (4:2), branky Chrlic: Valach 3.

SK Slatina - SK Chrlice mladší přípravka B 4:3 (4:1), branky Chrlic: Havlát, Zuščák, Váňa.

SK Obřany - SK Chrlice minipřípravka 5:3 (1:2), branky Chrlic: Trubiroha 2, Veverka.