Tatran Starý Lískovec - SK Chrlice 2:0 (1:0). V důležitém utkání se sousedem v tabulce jsme začali aktivně. Bohužel po 20 minutách jsme v rozehrávce vytvořili několik zbytečných chyb a domácí se tím dostali do hry. Naštěstí námi nabídnuté šance nevyužili. Přesto šli do vedení ve 31. minutě, kdy rozhodčí posoudil souboj v naší šestnástce jako nedovolený a nařídil pokutový kop, který domácí využili. Ve 33. minutě na nás přišla další pohroma, když za faul ve středu pole byl po druhé žluté kartě vyloučen Martin Březina. Domácí nás pak přitlačili, výraznou šanci si však do poločasu nevytvořili. Do druhé půle udělal trenér Sommernitz hned tři změny v sestavě a mužstvo bylo daleko aktivnější. Po sérii rohových kopů nejdříve domácí vyhlavičkovali míč z prázdné brány a v další výborné šanci nastřelil Petr Válka pouze tyč. Že by nás bylo o jednoho méně nebylo znát a sahali jsme po vyrovnání. Stačila však jedna standardní situace, domácí poslali centrovaný míč za naši obranu, a již po několikáté v sezóně jsme se jen dívali jak domácí doklepávají míč do naší brány. Poté se domácí uklidnili, zajistili obranu a do vyložené šance nás již nepustili.
Sestava: Husák M. - Husák R., Klemensevič, Svoboda M. (73. Svoboda P.), Březina M. - Sýkora, Kilnytskyy (46. Březina J.), Válka (73. Hnilička D.), Berger L. (46. Klimeš) - Kudlička, Hnilička M. (46. Klíma D.).

SK Chrlice muži B - MCV Brno 1:4 (1:0), branka Mužík. Naše béčko sehrálo utkání dvou rozdílných poločasů. V první půli jsme hráli zodpovědně v obraně a i když byl soupeř nebezpečný, byli jsme to my, kteří šli po rohovém kopu do vedení. Navíc ve 40. minutě promarnil Tomáš Smutný výbornou šanci, jeho střela však šla pouze do břevna. Ve druhé půli jsme předvedli, jak se dá vlastní nedisciplinovaností ztratit utkání. Po vyrovnávací brance přišel zkrat brankáře Knopa, který poté, co bezpečně chytl dlouhý míč hostí, zcela nepochopitelně kopl hostujícího útočníka. Následovala milosrdná žlutá karta a penalta, kterou šli hosté do vedení. Když po chvíli dvakrát obdržel zcela po zásluze dvě žluté karty Patrik Svoboda (první za zbytečný faul a druhou za zbytečnou kritiku rozhodčího), hosté ovládli hru a přidali další dvě branky. V závěru jsme měli tři výborné šance na snížení skóre, žádnou z nich jsme však nedokázali dotáhnout k úspěšné koncovce.

SK Bosonohy - SK Chrlice mladší žáci 6:4 (2:2), branky Chrlic: Hodya, Androschuk, Plný a Sideridis.

SK Chrlice starší přípravka - SK Žebětín B 4:6 (2:4), branky Chrlic: Rotrekl 3, Pokorný.

SK Chrlice mladší přípravka A - Sparta Brno B 4:7 (4:2), branky Chrlic: Prokeš 2, Řička, Valach.

SK Chrlice mladší přípravka B - Medlánky C 4:4 (1:2), branky Chrlic: Veverka, Řička, Zuščák a Havlát.

SK Chrlice minipřípravka - DOSTA Bystrc 6:8 (2:4), branky Chrlic: Böhm, Štěpán a Veverka po 2