SK Slatina B - SK Chrlice muži A 4:4 (2:3), branky: 20., 47., 90. Klimeš, 22. Meitner - 9., 18., 25. Válka, 67. Stehlík. V dalším venkovním utkání jsme opět dali čtyři branky, na vítězství to však opět nestačilo. Nástup do utkání jsme měli tentokrát výborný a po 20 minutách jsme vedli 2:0. Domácím však stačily dvě vydařené akce a za dvě minuty bylo srovnáno. Když náše nová posila do útoku Petr Válka zkompletoval hattrich, šli jsme do kabin s těsným vedením. Nástup do druhé půle nám však nevyšel a domácí ve 47. minutě vyrovnali. Pak zaúřadoval nezkušený rozhodčí Brezáni (náš bývalý dorostenec), který nám v 62. minutě nesmyslně vyloučil hned dva hráče. Samozřejmě tato situace ovlivnila další vývoj utkání. Přesto jsme dokázali znovu jít i v oslabení do vedení, domácí však v závěru vyvinuli velký tlak, a když navíc rozhodčí v poslední minutě nepískl ruku domácího hráče a naopak přímý kop na naši branku za faul, dokázali domácí tuto výhodu využít a vyrovnat.

SK Chrlice muži B - ČAFC Židenice 2:6 (0:5), branky Chlice. Mužík 2.

SK Jundrov - SK Chrlice mladší žáci 1:6 (0:5), banky Chrlic: Plný 2, Hodya, Sommernitz, Šesták, Androshchuk. Mladší žáci podali v zápase s posledním týmem tabulky výborný kombinační výkon a zaslouženě vyhráli.

SK Chrlice starší přípravka - AC Lelekovice 3:6 (0:5), branky Chrlic: Rotrekl, Šmuhař, Plný.

SK Chrlice mladší přípravka A - SK Tuřany 3:8 (0:5), branky Chrlic: Havlát, Mádle, Valach.

Slovan Brno - SK Chrlice mladší přípravka B 12:5 (7:0), branky Chrlic: Mádle 3, Štěpán 2.

SK Chrlice minipřípravka - Svratka Brno 4:5 (2:2), branky Chrlic: Trubiroha 2, Štěpán, Böhm. Naši výborní kluci a dívky v minipřípravce vůbec poprvé v této sezóně ztratili body.