SK Řečkovice - SK Chrlice muži A 1:1  (1:0), branka 63. Berger M. V utkání proti Řečkovicím bylo jasně, že nás čeká těžký zápas. Od začátku utkání jsme však byli aktivnější a měli hru pod kontrolou. Během první půlhodiny jsme si vypracovali dvě výborné šance, skóre se však nezměnilo. Domácí naopak z prvního nebezpečného protiútoku a nepovedené střele šli do vedení. Ve druhém poločase jsme se snažili zvýšit aktivitu, naše akce však postrádali moment překvapení, takže si s nimi obrana domácích vždy dokázala poradit. Až po hodině hry vyslal Ivoš Klemensevič (nejlepší hráč utkání) kolmici na střídajícího Michala Bergera, a ten únik s přehledem proměnil. Poté se hra odehrávala především mezi šestnáctkami, domácí však měli možnost v 80. minutě rozhodnout, dvě vyložené šance však zneškodnil náš gólman Ondra Knop. V závěru jsme však mohli naopak rozhodnout o vítězství my, přímý kop z hranice šestnáctky poslal Jakub Vejmělka nad a v poslední minutě jasný faul na Lukáše Bergera rozhodčí Pšeja neměl odvahu odpískat jako penaltový. Utkání tak skončilo dle průběhu zaslouženou remízou.
Sestava Chrlic: Knop - Husák R., Svoboda M., Klemensevič (81. Křivánek), Březina M. - Berger L., Stehlík (46. Březina J.), Klimeš (46. Vejmělka) - Kudlička - Klíma D., Babosha (62. Berger M.)

SK Chrlice muži B - SK Jundrov B 12:1 (7:1), branky: 8., 29., 55. Březina J., 23., 33., Dvořáček, 7. Musil z penalty, 37. Husák R., 40. Berger M., 62. Babosha, 80. Doležal, 85. Kilnytskyy, 88. Mužík.
S posledním týmem tabulky si hráči béčka s chutí zastříleli. Přitom soupeř dokázal ve středu pole udržet míč i kombinovat. V případě ztráty míče však dominovala rychlost našich hráčů, hosté se nedokázali v obraně zformovat a útokům čelit. Navíc i brankář hostí byl velmi slabý a několik branek jde také na jeho vrub. Po deseti minutách jsme vedli 2:0, a přestože soupeř snížil, dokázali jsme po půlhodině hry skórovat během 11 minut hned čtyřikrát. Ve druhé půli se zdálo, že se brankostroj zadrhnul, v závěrečných deseti minutách jsme však dokázali vstřelit nejen desátý gól, ale přidat i další dvě branky. Zajímavostí jistě je, že se na dvanácti brankách podílelo celkem devět hráčů.
Sestava: Husák M. - Kadlčík (40. Mužík), Březina M., Husák R. (46. Kilnytskyy), Berger M., - Macek, Musil, Dvořáček, Březina J., - Babosha, Doležal.

Lokomotiva Heršpice C - SK Chrlice mladší žáci 2:0 (0:0). Naši mldší žáci s dívkami Lokomotivy doplatil na velmi špatnou koncovku, za celý zápas měli daleko více brankových šancí a nejméně sedmkrát utíkali sami na brankářku Lokomotivy, která však chytala skvěle a nebyli jsme schopni protlačit míč do její branky. Ve druhé půli jsme pak inkasovali po trvdé střele domácí hráčky, a druhý gól dostali po neskutečné tlačenici po rohu před naší brankou, kdy jsme čtyřikrát nebyli schopni poslat míč do bezpečí.

SK Chrlice mladší přípravka A - Tatran Bohunice B 8:5 (5:2), branky Chrlic: Prokeš 4, Havlát 3, Mádle.

SK Chrlice mladší přípravka B - Lokomotiva Heršpice 1:13 (0:8), branka Chrlic: Řička.

SK Chrlice minipřípravka - SKLíšeň U7A 8:6 (3:3), branky Chrlic: Veverka 3, Trubiroha 3, Štěpán 2.