Svratka Brno B - SK Chrlice muži A 5:1 (1:0), branka Chrlic 89. Kadlčík. ČK: 82. Svoboda P..Před utkáním s vedoucím týmem tabulky, na neoblíbeném malém hřišti v Komíně, kde se nám tradičně nedaří, jsme počítali ztráty. Kvůli trestu byli mimo Březina M., Klíma D. a Smutný, zranění jsou Nezval, Klemensevič, Křivánek, Němec, Hnilička, pracovní  povinnosti nepustily na hřiště Klimeše, Stehlíka a Volfa. Když se po dvaceti minutách zranil stoper Martin Svoboda, byli jsme rádi, že měl vůbec kdo hrát, přičemž někteří hráči navíc museli hrát na postech, kde běžně nehrávají. Přesto jsme předvedli bojovný výkon a zejména první poločas drželi s mladými nadějemi Svratky krok. Bohužel ve druhé půli se projevilo, že hned pět hráčů navíc absolvovalo celé utkání v sobotu za béčko a soupeř nás přehrál a svoje akce vyjádřil i brankově. V dalším utkání proti Řícmanicím se snad již osm hráčů bude moci vrátit do sestavy, takže snad navážeme na dobré výkony z prvních kol.
Sestava: Knop - Babosha, Husák R., Svoboda M. (24.Kilnytskyy), Sýkora - Berger M., Berger L., Březina J. (60.Kadlčík) - Kudlička - Svoboda P., Dvořáček.

SK Chrlice muži B - SK Obřany B 1:0 (1:0), 38. Dvořáček. Béčko bylo v zápase o tu jednu vstřelenou branku lepším týmem, proti soupeři si vypracovalo více dobrých příležitostí, využilo však pouze jednu.
Sestava: Venkrbec - Kadlčík, Březina J., Němec (45. Měntiel), Babosha - Macek, Musil, Dvořáček, Kilnytskyy - Husák M., Doležal.

SK Chrlice mladší žáci - Sokol Bílovice 2:2 (0:1), branky: 45. a 60. Androshchuk. Naši mladší žáci prohrávali po 40 minutách již o dva góly, v poslední minutě však dokázali skórovat a vybojovat remízu. 

SK Chrlice starší přípravka - Moravská Slavia Brno 4:9 (2:4), branky Šmuhař 3, Rotrekl.

SK Chrlice mladší přípravka A - SK Obřany 3:6 (1:2), branky Chrlic: Prokeš 2, Valach.

SK Chrlice mladší přípravka B - Moravská Slavia Brno 5:5 (1:2), branky Chrlic: Řička 3, Havlát, Veverka.

SK Chrlice minipřípravka - Lokomotiva Heršpice 9:1 (7:0), Veverka 4, Trubiroha 2, Bella 2, Hospodar.  

Víkendové zápasy - 11. a 12. září 2016
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff