Lokomotiva Heršpice - SK Chrlice muži A 5:4 (4:3), branky: 3., 10., 26. Procházka, 36.Pavlíček, 67. Rusler- 14., 17. Berger M., 41. Berger L., 77. Husák R. ČK: 77. Procházka - 70. Klíma D., 84. Březina M.. V dalším venkovním utkání jsme se snažili navázat na předchozí domácí výborné výkony. Bohužel plánovanou taktiku nám hned v první desetiminutovce narušili dvě obrovské chyby v obraně, po které šli domácí do vedení. Ve 12. minutě mohli dokonce domácí přidat třetí branku, z malého vápna však střela šla mimo. Po tomto strašidelném úvodu jsme se však dokázali dostat do hry, a v 17. minutě bylo po dvou brankách Michala Bergera srovnáno. Vypadalo to, že misky vah by se mohly naklonit na naši stranu, bohužel však další dvě povedené střely domácích ze 20 metrů dokázaly domácím opět získat dvoubrankový náskok. Přesto jsme těsně před poločasem dokázali snížit, takže byl výsledek znovu otevřený. Utkání mělo i ve druhé půli nasazení, kterému se však nedokázal přizpůsobit velmi slabý rozhodčí Prokeš, který již v prvním poločase vytahoval jednu žlutou kartu za druhou i za zákroky, které ani fauly nebyly. Ve druhé půli v trendu neúnavně pokračoval, takže bylo jen otázkou času, který z hráčů půjde předčasně pod sprchy. Několikrát jsme mohli vyrovnat, bohužel po dlouhém autu opět velice lacino zvýšili domácí své vedení. Přestože byl následně vyloučen Dan Klíma, po velice sporné druhé žluté kartě, zmobilizovali jsme síly a v 77. minutě opět snížili. Následně se počet hráčů vyrovnal a bojovali jsme aspoň o bod. Bohužel v 84. minutě jsme šli dokonce do devíti a přestože v závěru otevřeli hru, na remízu jsme nedosáhli. V utkání jsme obdrželi celkem 8 žlutých a dvě červené karty.
Sestava: Knop - Husák, Svoboda M., Březina M.- Berger M., Sýkora (29. Berger L.), Němec, Březina J. (54. Kadlčík) - Kudlička (78. Svoboda P.) - Klíma D., Hnilička.

SK Chrlice muži B - Tatran Kohoutovice B 1:3 (0:0), branky: 80. Klimeš - 48. a 80. Hála, 54. Heindl. Naše béčko v domácím utkání nakonec ztratilo všechny body, přestože hosté hráli téměř celý první poločas v deseti hráčích. V této fázi se nakonec utkání rozhodovalo, neboť jsme nedokázali dotáhnout k úspěšné koncovce hned několik povedených akcí. Ve druhé půli šli pak hosté do dvoubrankového vedení a naopak jsme museli hrát v deseti my, když se zranil střídající Hnilička a neměli jsme za něj již náhradu. V 80. minutě se nám však podařilo snížit, avšak hosté vápětí po rychlém protiútoku stanovili konečný výsledek.

Lokomotiva Heršpice - SK Chrlice mladší žáci 2:7 (1:2), branky Chrlic: Šesták 3, Plný 3, Androshchuk. Až ve třetím kole slavili naši mladší žáci zaslouženou výhru, o které rozhodli ve druhém poločase.

SK Chrlice starší přípravka - SK Líšeň U10 B 10:11 (6:9), branky Chrlic: Rotrekl 5, Plný 2, Kobylka, Hudec, Šmuhař. Ve velmi zajímavém utkání dokázali naši hráči zdramatizovat utkání ze stavu 1:5 i 6:9 a byli přesvědčeni o remízovém konečném skóre, rozhodčí však byl jiného mínění a stanovil konečný výsledek na 10:11.

SK Chrlice mladší přípravka A - Tatran Kohoutovice B 10:5 (5:1), branky Chrlic: Prokeš a Valach po 3, Zuščák 2, Šesták, Mádle. Naše mladší přípravka byla po celý zápas lepší a o výsledku rozhodla již v prvním poločase. 

SK Chrlice mladší přípravka B - SK Líšeň U8 B 8:2 (5:0), branky Chrlic: Havlát a Řička po 3, Veverka, Konečný. I druhá mladší přípravka bojovným výkonem rozhodla své utkání již v první půli.

SK Chrlice minipřípravka - Tatran Kohoutovice 17:6 (12:1), branky: Veverka 8, Trubiroha 5, Štěpán 2, Hospodar, Aleksandrov. Naši nejmladší svého soupeře drtili již v prvním poločase, kdy lehce překonávali herní variantu soupeře, který zapojoval do hry i hrajícího brankáře a tak prakticky každá střela přes posledního hráče soupeře znamenala branku v jeho síti. Ve druhé půli hosté od této varianty upustili, takže skóre již tak nenarůstalo.

Víkendové zápasy - 3. a 4. 9. 2016
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff