SK Chrlice muži A - SK Líšeň C 2:0 (0:0), branky: 79. Hnilička Marek, 87. Kudlička. Ve vloženém úterním kole jsme přivítali první mužstvo tabulky, které vstřelilo v prvních dvou kolech soupeřům 13 branek. Pozitivní bylo, že vzhledem k pracovnímu dni do utkání nastoupili oproti sobotě další hráči, kteří byli volní, a ukázalo se, že současná sestava si i s vynucenými změnami dokáže poradit. Od počátku bylo vidět, že proti nám nastoupil kvalitní soupeř, který sestoupil z vyšší soutěže a dokázal tým doplnit výbornými, mladými hráči. Zápasu nechybělo nasazení, důraz v osobních soubojích, takže se do šancí v první půli dostávala obě mužstva velmi těžko. Hra byla v prvním poločase vyrovnaná s jednou šancí na obou stranách. Ve druhé půli jsme se snažili presovat soupeře již v jeho rozehrávce a nepustili jsme ho do kombinační hry, kterou by si vytvořil šance. Naopak s přibývajícími minutami jsme se dokázali několikrát dostat k brance soupeře a v 68. minutě po rychlém průniku nastřelil Tomáš Sýkora břevno hostující branky. Bylo jasné, že utkání rozhodne nějaká úspěšná akce. To se podařilo nakonec nám, když po průniku střídajícího Egora Baboshi doklepl míč do hostující branky Marek Hnilička. Hosté se v závěrečné desetiminutovce snažili vyrovnat, náš soustředěný výkon je však do šance nepustil. Naopak po krásné individuální akci Lukáše Kudličky v 87.minutě, který přehrál hostujícího obránce a krásnou křižnou střelou levačkou zatočil míč ke vzdálenější tyči, jsme potvrdili výhru. Hosté se snažili s výsledkem něco udělat, jediná jejich šance v nastavení však ke gólu nevedla. Mužstvo podalo výborný kolektivní výkon, hráči bojovali zodpovědně jeden za druhého. V dalších utkáních bude velmi důležité tento trend potvrdit.
Sestava: Knop - Husák R. (62. Klimeš), Svoboda M., Berger M. - Sýkora, Stehlík, Klemensevič, Březina M., Březina J. (76. Babosha) - Kudlička, Hnilička ((90. Svoboda P.),