SK Chrlice muži A - Slovan Brno B 5:1 (2:1), branky: 29. Hnilička Marek, 31. Volf, 58. Dvořáček, 73 Volf z penalty, 84.Březina Martin.  Před prvním domácím utkání jsme počítali ztráty v sestavě, oproti utkání v Jundrově chyběli Svoboda, Stehlík, Klemensevič, Kudlička a těsně před utkáním se přidal i Lukáš Berger. Do utkání tedy nastoupilo velmi omlazené mužstvo s věkovým průměrem 23 let. Výhodou bylo, že áčko Slovanu hrálo souběžně, takže ani hosté nemohli využít střídající hráče z prvního mužstva. Od začátku jsme sice byli lepším týmem, naše útoky však k vedení nevedly, naopak první povedená akce hostí znamenala, sice krkolomně přes nepřesnou koncovku, k jejich vedení. Naši mladíci však pokračovali dál v aktivní hře, která vyústila na konci úvodní půlhodiny nejen k vyrovnání, ale i k otočení skóre. Ve druhé půli jsme se snažili přidat důležitý gól na 3:1, bohužel však v 53. minutě výhodu pokutového kopu Dan Klíma nevyužil a branku přestřelil. Naštěstí však o chvíli později dokázal Jakub Dvořáček skórovat a mužstvo se uklidnilo. Když jsme přestáli několik zajímavých pokusů hostí o snížení skóre, a druhou penaltu po faulu na Volfa sám postižený proměnil, vedlo utkání již ke zdárnému, vítěznému konci.
Sestava: Knop - Sýkora, Husák R., Březina M. - Berger M.(57. Křivánek), Klimeš, Březina J., Volf - Dvořáček, Klíma D., Hnilička M. 

SK Řečkovice B - SK Chrlice muži B 4:2 (3:1), branky: 13. Smutný, 89. Klíma Daniel. Naše béčko v prvním venkovním utkání prohrálo. Obdržená branka již ve 4. minutě mužstvem  neotřásla a Smutným jsme dokázali vzápětí vyrovnat skóre. Bohužel i tato situace naše mužstvo totiž nevyprovokovala k bojovnějšímu výkonu a někteří hráči nebrali utkání jako zábavu ale jako za nutnost v teple utkání odchodit. Proto vedení domácích o dva góly do poločasu odpovídaůo průběhu hry.. Trenér Klíma o poločase prostřídal a do druhého poločasu nastoupilo několik nových hráčů a se snahou se zápasem ještě něco udělat. Bohužel vše zhatila 62. minuta, kdy byl za hrubé nesportovní chování zcela po zásluze, a hlavně zbytečně, vyloučen Smutný, když po běžném faulu úmyslně nastřelil míčem hlavního rozhodčího. Poté oslabené mužstvo vyvinulo snahu, domácí je však k ničemu nepustili a v závěru padla ještě jedna branka na každé straně.
Sestava: Husák M. - Kadlčík (46. Březina J. (73. Dvořáček)), Husák R., Svoboda P. - Ježek (34. Doležal), Musil, Němec, Macek - Křivánek (46. Klíma D.), Mužík (46. Babosha)

SK Chrlice mladší žáci - AC Lelekovice 0:6 (0:3) 

Víkendové zápasy - 27. a 28. 8. 2016
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff