SK Jundrov - SK Chrlice muži A 0:0, ČK: 52. Svoboda Martin. V prvním podzimním kole jsme uhráli cennou remízu v Jundrově. Od začátku bylo utkání velmi vyrovnané, v první půli jsme mohli hned několkrát skórovat, krásné sólo Tomáše Sýkory však gólman domácích vychytal a hlavičku Marka Klimeše zastavilo břevno. Druhou půli jsme začali nešťastně. Po útoku domácích v 52. minutě zastavil míč v rozporu s pravidly kousek za půlí rukou stoper Svoboda a musel předčasně pod sprchy. Domácí to samozřejmě probudilo a převzali aktivitu, nicméně tvrdý a nerovný povrch hřiště komplikoval kombinace obou mužstev a tak se domácí do šancí dostávali jen velmi obtížně. Největší šanci si vypracovali v 72. minutě, kdy pěknou střelu z vápna zastavilo břevno a následnou dorážku brankář Martin Husák nepřipustil. V závěru jsme čekali vystupňování tlaku domácích, podařilo se nám však na několik minut uzavřít soupeře i v deseti na jeho polovině a ohrožení naší branky jsme nepřipustili.
Sestava: Husák M. - Sýkora, Svoboda, Berger M. -Volf, Klimeš (73. Křivánek), Klemensevič, Stehlík, Klíma D. (70. Dvořáček) - Hnilička M. (58. Smutný), Kudlička (87.Kadlčík). 

SK Chrlice muži B - Sokol Bílovice 4:3 (1:2), branky: 28. Dvořáček, 58. Křivánek, 61. Smutný, 87: Svoboda. Po celodenním dešti se utkání muselo odehrát na náhradním, menším hřišti, což znamenalo utkání s minimem času pro práci s míčem a spoustu .osobních soubojů a nebezpečných situací před oběma brankami. Ve 28.minutě jsme se dokázali dostat po pěkné kombinaci do vedení, a poté měli dvě další vyložené šance, které jsme však nedokázali proměnit. Hostům stačily v závěru poločasu dvě standardní situace (přímý kop a roh), aby do poločasu přetočili výsledek ve svůj prospěch. Podobnou tříminutovku jsme však na konci úvodní čtvrthodiny druhého poločasu měli i my, a tak byl stav skóre znovu v náš prospěch. Když hosté z penalty vyrovnali, spělo utkání k remízovému konci. V 87.minutě však zahrával Patrik Svoboda přímý kop hluboko z vlastní poloviny hřiště a nakopnutý míč, k překvapení všechm skončil v brance hostí.
Sestava: Husák M. - Březina M., Husák R. Svoboda P., Němec (60. Doležal) - Macek (67.Berger M.), Březina J., Kadlčík, Křivánek - Dvořáček, Smutný.  

Novou sezónu začalo naše áčko remízou v Jundrově
FC Soběšice B vsSK Chrlice
0:3
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Řečkovice
ne 2. 4. v 15.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff