SK Chrlice - MFK Modřice 1:1 (1:0). branka Stehlík. V posledním přípravném utkání před začátkem sezóny jsme remizovali se sousedy z Modřic 1:1. Toto utkání bylo vnímáno jako tréninkové a za naše družstvo se dostalo na hřiště během utkání celkem 26 hráčů. V první půli hrála jedna část mužstva, zatímco druhá měla trénink, o poločasse se hráči prohodili. Zejména v první půli jsme předvedli velmi dobrý aktivní výkon a dostali se do vedení, když po presování soupeře jsme se snadno dostali k míči a Libor Stehlík poslal míč do branky hostí. Další dobré příležitosti jsme nevyužili. Ve druhé půli se hra vyrovnala a hosté po rychlém protiútoku dokázali v 65. minutě srovnali skóre. V závěru jsme vyrobili v rozehrávce několik chyb, hosté však nedokázali žádnou využít.