O tomto víkendu sehrála naše mužstva mužů první přípravná utkání.
sobota - SK Rajhradice B - SK Chrlice muži B 1:5 (0:3). Po prvních trénincích, kdy družstva A i B mužů trénují společně a rozdělení bude učiněno dle přípravy až těsně před prvními mistrovskými zápasy, byli hráči rozděleni pod vedením nových trenérů do dvou skupin, které sehrají o tomto víkendu dvě utkání. V tom prvním vyhráli naši fotbalisté v Rajhradicích vysoko 5:1 a to ještě plno dalších šancí zůstalo nevyužito. Hráči se snažili po celé utkání o kombinační fotbal s napadáním soupeře a často tak získali snadno míče a dostávali se k zakončení. Branky vstřelil: Nezval, Berger Michal, Hnilička, Němec, Březina Jan.  

neděle - SK Chrlice muži A - Adamov 1:2 (1:1), branka Volf. Druhá skupina hrála přátelské utkání v neděli proti Adamovu a podala velmi dobrý výkon. Po celé utkání jsme měli více ze hry a vytvořili si i několik výborných příležitostí, dvakrát však zastavila naši šanci tyč a další výborné příležitosti buď zneškodnil brankář hostí, nebo šla střela vedle. V první půli jsme sice prohrávali, přímý kop však Jakub Volf dokázal zatočit do horního růžku hostující branky. Ve druhé půli jsme měli více ze hry, hosté však po rychlém protiútoku a hraniční ofsajdové situaci podruhé sk=orovali. I poté jsme se snažili dostat k soupeřové brance, někdy jsme však postupovali zbytečně komplikovaně a poté bylo těžké nalézt v obraně soupeře okénka, která by vedly k vyrovnání výsledku.

Přípravná utkání - 6.a 7.srpna
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff