Start Brno - SK Chrlice muži A 10:0 (6:0). Poslední kolo jarní části s postupujícím Startem se nám hrubě nevydařilo. V utkání, kterému přihlíželo asi 300 diváků, a ve kterém domácí slavili postup do vyšší soutěže, jsme si uřízli pěknou ostudu. Soupeř byl podle očekávání rychlejší a fotbalovější, naše naivita v obranné fázi mu však nabízela jednu vyloženou šanci za druhou a poločasový výsledek 6:0 byl ještě milosrdný, protože několik vyložených šancí domácí ještě neproměnili a několikrát nás podržel v brance Ondra Knop. Nebyli jsme si schopni takticky poradit s náběhy za obranu, takže často šel jeden nebo více hráčů sami na brankáře, který byl v těchto situacích naprosto bezmocný. Ve druhé půli jsme prostřídali, upravili rozestavení v obraně, takže se příděl branek v naší síti zmenšil, potupná desítka nás stejně neminula a to ještě Ondra Knop chytil penaltu.
Áčku patří v konečné tabulce sezóny nakonec 10. místo, postupuje Start Brno a sestupuje MCV Brno.

Tatran Starý Lískovec - SK Chrlice muži B 2:2 (0:0), branky: 47. Klíma, 60. Měntiel. V posledním jarním utkání uhrálo naše béčko s prvním týmem tabulky, béčkem Starého Lískovce nakonec remízu, přestože prakticky po celý zápas sahalo po třech bodech. Prvních dvacet minut bylo v našem podání výborných a měli jsme nejméně tři vyložené šance na vstřelení branky. Stejný nástup jsme měli i do druhé půle a dvakrát jsme skórovali, přitom jsme další nejméně tři vyložené šance opět nedali. Domácí se však po druhé brance vzchopili a během čtvrthodiny po rychlých protiútocích vyrovnali.
Béčko skončilo v konečné tabule na výborném druhém místě, Do vyšší soutěže postupují až ze čtvrtého místa Řícmanice. 

Slatina/Chrlice starší dorost - Tatran Starý Lískovec 5:1 (1:0), branky: 9. a 80. Mužík, 56: Zdražit, 60. Dvořáček, 76. Kubín. Dorostenci se tentokráte dostali již v 9. minutě do vedení brankou Mužíka. Hosté, kteří jsou v tabulce před námi, však hráli velmi nedisciplinovaně, na což doplatil ve 43. minutě červenou kartou, po druhé žluté, jeden z jejich hráčů. Ve druhém poločase jsme dokázali zvýšit v 60. minutě již na 3:1, což psychicky nevydrželi hned dva hráči hostí, hrubě pouráželi několik našich hráčů včetně hlavního rozhodčího a další dva, včetně brankáře, se poroučeli předčasně do kabin. Soupeři, oslabeného o tři hráče jsme přidali ještě dvě branky.

Moravská Slavia Brno - Tuřany/Chrlice 2:1 mladší žáci (1:1), branky 12. Šesták. Naši mladší žáci sice v první minutě inkasovali, dokázali však vzápětí vyrovnat. Ve druhé půli dali domácí rozhodující branku v 36. minutě a vyrovnat se nám již nepodařilo.

SK Chrlice starší přípravka - SK Obřany 3:13 (2:9), branky: Mandelík, Binder, Kobylka.

SK Chrlice mladší přípravka - Sokol Řícmanice 2:13 (1:9), branky: Prokeš 2.

SK Soběšice - SK Chrlice minipřípravka 4:3 (2:3), branky: Štěpán, Konečný a Trubiroha.

Start Brno - SK Chrlice old boys 9:1.

Víkendové zápasy - 11.a 12.6.2016
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff