SK Chrlice muži A - Tatran Starý Lískovec 4:0 (1:0), branky: 38. Kíma z penalty, 64. Volf, 79.Kudlička, 82. Krochmalný. V důležitém domácím utkání proti druhému týmu tabulky jsme tentokráte podali výborný výkon. Od počátku utkání jsme byli aktivnější a měli více ze hry, často jsme se však snažili naše akce zbytečně zakončovat střelamí z větší dálky. Do vedení jsme se dostali až ke konci prvního poločasu, kdy hostující brankář byl pozdě v souboji s Nezvalem, fauloval jej, a z penalty jsme šli do vedení. Do poločasu jsme mohli ještě zvýšit vedení, šance jsme však neproměnili. Aktivně jsme vstoupili i do druhé půle, gól jsme však přidali až v 64. minutě, kdy roh Volfa tečoval do své sítě hlavou jeden z hostujících obránců. Od této doby jsme již hru ovládli a brankami střídajících Kudličky a Krochmalného završili důležité vítězství.

SK Řečkovice - SK Chrlice muži B 1:7 (1:3), branky Klíma Daniel 4, Měntiel 2, Doležal. V důležitém utkání, ve kterém vítězství prakticky znamenalo i záchranu áčka v soutěži, jsme od začátku byli lepším týmem a po třiceti minutách šli do dvoubrankového vedení, které jsme ve druhé půli ještě po pěkných akcích navýšili.

Moravská Slavia Brno - SK Slatina/Chrlice starší dorost 1:2 (1:0), branky: 53. Hnilička.80. Dvořáček. Naše dorostence čekají, po dvou utkáních s nejslabšími celky tabulky, tři utkání se soupeři z lepší část tabulky. První na řadě byla Moravská Slavia a utkání splnilo očekávání. Po první půli naši dorostenci o gól prohrávali, ve druhé půli však soupeře přitlačili, jako tradičně hned po přestávce skórovali a deset minut před koncem brankou Dvořáčka rozhodli.

SK Tuřany/Chrlice mladší žáci - NORDIC Brno 2:2 (1:0),branky: 17.Plný, 54. Balák z penalty. Se soupeřem, který byl ve druhé polovině tabulky, jsme se snažili získat další body. Po vítězné první půli však hosté vysunuli jednoho z vyspělých hráčů do útoku a ten otočil výsledek. Naštěstí se nám podařilo, i když z penalty, utkání dotáhnout k remízovému konci.

Zbrojovka Brno dívky - SK Chrlice starší přípravka 4:1 (3:1), branka Mandelík.

SK Líšeň U8 - SK Chrlice mladší přípravka 4:7 (3:1), branky: Plný 3, Hudec 2, Valach, Mádle.

SK Chrlice old boys - UOMP Brno 1:1 (0:1), branka "Fána" Smutný