SK Jundrov - SK Chrlice muži A 2:1 (0:1), branka Ratiborský. V dalším důležitém utkání jsme k jistotě záchrany a klidu do posledních dvou kol potřebovali získat alespoň bod. Náš výkon, po několika nepodařených utkání, se tentokrát rapidně zlepšil a zejména v první půli jsme hráli velmi dobře a po zásluze šli do vedení. Ve druhé půli domácí vyrovnali a poté jsme nedokázali proměnit několik vyložených šancí ani ze dvou kroků. Domácí nás za to brankou po rychlém protiútoku v 78. minutě potrestali, takže nakonec jsme nezískali ani vytoužený bod. Naštěstí za námi prohrála i Slatina a MCV Brno, takže na ně máme dvě kola před koncem náskok 6, resp. 5 bodů. Poslední dvě kola však hrajeme s prvními dvěma celky tabulky.

SK Chrlice muži B - Lokomotiva Heršpice 8:3 (2:2), branky: Volf 4, Klíma Daniel 2, Svoboda Patrik, Březina Jan. Béčko se dostalo hned v první minutě do vedení, hosté však během první půlhodiny dokázali utkání otočit a po brance Klímy se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Ve druhé půli byla důležitým momentem hned 48. minuta, kdy Patrik Svoboda obral o míč brankáře hostí a do prázdné brány poslal domácí do vedení. Během dalších dvaceti minut naše béčko podnikalo rychlé útoky do unavené obrany hostí a zvýšilo postupně až na 8:2 a o výsledku bylo rozhodnuto. 

SK Slatina/Chrlice starší dorost - SK Řečkovice 7:1 (3:1), branky: 29. a 42. Zdražil, 38. Moravec, 71. a 87. Paták, 75. a 77. Hnilička. Dorostenci si v utkání s poslední týmem tabulky poradili, i když překonat soupeře se jim podařilo až po půlhodině. Hosté nehráli do 70. minuty až tak špatný fotbal a rozhodně nebyli zákopáni před vlastní šestnáctkou. Měli několik fyzicky vyspělých hráčů, kteří dokázali udržet míč na svých kopačkách. Definitivně je zlomil gól v 71. minutě, pak už naši dorostenci ovládli hru a vypracovali si, kromě vstřelených branek, i několik dalších vyložených šancí.

SK Tuřany/Chrlice mladší žáci - RAFK Rajhrad 0:3 (0:0)

SK Chrlice starší přípravka - SK Líšeň 2:12 (1:6), branky Plný a Šlégr.

SK Chrlice minipřípravka - Sparta Brno 0:7 (0:4).

SK Tuřany - SK Chrlice old boys 3:1.

 

Víkendové zápasy - 28. a 29. května 2016
FC Soběšice B vsSK Chrlice
0:3
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Řečkovice
ne 2. 4. v 15.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff