A mužstvo mužů mělo v tomto kole volno z důvodu lichého počtu účastníků.

SK Chrlice muži B - Svratka Brno C 2:1 (1:1), branky: 36. Klemensevič, 78. Lukáš Berger. Béčko mužů hrálo sice s posledním týmem tabulky ale to je složeno ze zkušených hráčů, kteří v minulosti většinou hráli vyšší soutěže. Proto nebyl důvod soupeře podcenit a hned od začátku utkání se zajímavé akce střídali na obou stranách. Do vedení šli po půlhodiny hosté, za několik minut však po individuální akci a pěkné střele z vápna vyrovnal Ivoš Klemensevič. Ve druhé půli bylo utkání stále vyrovnané a bylo jasné, že kdo vstřelí branku, zvítězí. V 78. minutě vyslal na hostujícího brankáře ne zrovna povedenou střelu Lukáš Berger, ta však skončila za zády brankáře a béčku to vyneslo nejen 3 body, ale i posun na druhé místo v tabulce.

SK Slatina/Chrlice starší dorost - Velké Němčice 5:0 (1:0), branky: 11. Paták, 49. a 84. Mužík, 52. a 62. Hnilička. Dorostenci podali v tomto utkání velmi dobrý výkon a zaslouženě vysoko vyhráli. Jako už poněkolikáté se jim vydařil vstup do druhého poločasu, soupeři odskočili na třígólové vedení a poté si mohli zahrát fotbal v klidu a pohodě.

SK Tuřany/Chrlice mladší žáci - Svratka Brno B 0:14 (0:5). Proti vedoucímu družstvu tabulky neměli naši žáci šanci uhrát ani přijatelný výsledek.

SK Chrlice starší přípravka - AC Lelekovice 2:5 (2:0), branky: Šmuhař, Šlégl.

SK Slatina - SK Chrlice mladší přípravka 16:1 (10:1), branka Štěpán.

SK Bosonohy - SK Chrlice minipřípravka 7:3 (3:1), branky: Kalina 2, Zuščák.

Svratka Brno - SK Chrlice old boys 4:4 (1:4). Naši staří páni lehkovážně pustili vysoké poločasové vedení a získali nakonec jenom bod.