SK Chrlice muži A - SK Obřany 1:2 (0:0), branka 50. Lukáš Berger. V dalším utkání s posledními Obřany jsme se mohli výhrou definitivně zachránit v soutěži, bohužel jsme navázali na tragický výkon ze Slatiny, a dovolili soupeři se přiblížit k nám na 6 bodů. Od začátku utkání jsme měli problém s pohybem a nasazením, všude jsme byli druzí a hosté nás přehrávali. Naštěstí nás podržel brankář Martin Klíma, který chytl tři vyložené šance hostí. Ve druhé půli jsme se přece jen zlepšili a výsledkem byla branka hlavou Lukáše Bergera po krásném centru Stehlíka. Místo abychom se uklidnili a drželi míč co nejdál od naší branky, začali jsme kupit chybu na chybu a během 55. až 65. minuty hosté výsledek otočili. Poté pak bránili výhru a my jsme se do šance na vyrovnání ani nedostali.

Start Brno B - SK Chrlice muži B 3:6 (0:4), branky: 11., 38. a 81. Měntiel, 16., 21. a 91. Klíma Daniel. Béčko se na utkání těžko dávalo dohromady, naštěstí přes sobotní porážku přislíbili účast i zklamaní hráči áčka, kteří nejsou na soupisce. Na pěkném trávníku podali naši hráči v první půli výborný výkon a získali čtyřbrankové vedení. Herní pohodu po přestávce narušilo zbytečné vyloučení Nezvala v 51. minutě, po kterém domácí vstřelili dvě branky. Naštěstí jsme i v deseti dokázali být nebezpeční a přidali další branky a domácí nepustili ani k jednogólovému kontaktu.

FC Medlánky - SK Slatina/Chrlice starší dorost 1:4 (1:1), branky: 39. Hnilička, 48. Hnilička z penalty, 53. Paták, 85. Ježek. Dorostenci s týmem také ze středu tabulky po zásluze vyhráli, přestože od 22. minuty prohrávali. Do poločasu však dokázali srovnat skóre, a když hned po změně stran rychle přidali dvě branky, mohli dohrávat utkání v klidu.

Sokol Pohořelice - SK Tuřany/Chrlice mladší žáci 7:1 (5:0), branka Špičák. V Pohořelicích naši mladší žáci prohráli se soupeřem, jehož hráči byli i o dvě hlavy vyšší a fyzicky vyspělejší, což byl základní rozdíl mezi mužstvy. Této fyzické převaze zatím nejsou schopni naši mladší žáci čelit a utkání tak zákonitě končí výhrami soupeřů.

Svratka Brno C - SK Chrlice starší přípravka 12:4 (5:2), branky Chrlic: Kotas 3, Buček.

SK Chrlice mladší přípravka - Tatran Bohunice 2:12 (0:10), branky Chrlic: Prokeš 2.

SK Chrlice minipřípravka - SK Líšeň A 0:19 (0:9).

SK Chrlice minipřípravka - Svratka Brno 2:17 (1:9), branky Chrlic: Řička a Trubiroha.

SK Chrlice old boys - ČAFC Židenice 5:1 (2:0).