SK Slatina B - SK Chrlice muži A 1:0 (0:0). V utkání proti poslednímu týmu tabulky jsme nedokázali navázat na naše jarní výkony a po zásluze jsme poprvé na jaře prohráli. Utkání bylo z obou stran neurovnané, s plno chybami v rozehrávce, takže se vyložené šance rodily jen velmi těžko. Naše útočná fáze byla tentokrát tragická, pokud jsme se dostali i do přečíslení, většinou naše přihrávka našla hráče soupeře. Postupem času bylo jasné, že kdo dá gól, získá tři body. V 68. minutě se to podařilo krásnou střelou z přímého kopu domácímu Nosovi. Až poté jsme zvýšili iniciativu, avšak naše kombinace byla velmi špatná a neúčinná. Vyrovnat jsme mohli až v nastavení, kdy střela po závaru však skončila na jednom z těl bránících domácích hráčů před brankovou čarou.

SK Obřany B - SK Chrlice muži B 1:2 (1:1),branky: 32. vlastní a 90. Klemensevič. Utkání béčka se hrálo ve stejnou dobu jako utkání áčka, takže vypomáhající hráči neměli možnost béčku pomoci. Přestože jsme po chybě v obraně umožnili domácím jít snadno už ve 4. minutě do vedení, naše zvýšená aktivita nakonec vedla k vyrovnání, kdy si domácí po standardní situaci srazili sami míč do vlastní branky. Určitá komplikace nastala v 63. minutě, kdy byl zbytečně vyloučen vlastní nedisciplinovaností Volf. Ani v deseti jsme však neupustili od iniciativy a v nastavení rozhodl dorážkou Klemensevič.

IE Znojmo - Slatina/Chrlice starší dorost 0:5 (0:2), branky: 21., 41. a 76. Zdražil, 66. Dvořáček, 84. Paták. V dalším utkání tentokrát naši dorostenci jednoznačně vyhráli ve Znojmě. Utkání se od počátku vyvíjelo v náš prospěch, a když jsme dokázali před přestávkou zvýšit na 0:2, mohli jsme hrát ve druhém poločase již v pohodě a přidat další branky.

Tuřany/Chrlice mladší žáci - Vojkovice/Hrušovany 0:8 (0:4).

Start Brno B - SK Chrlice starší přípravka 5:1 (3:1), branka Kotas.

DOSTA Bystrc - SK Chrlice mladší přípravka 11:3 (5:1), branky: Štěpán 2, Mádle.

SK Líšeň B - SK Chrlice minipřípravka 3:5 (2:2), branky Chrlic: Trubiroha 3, Veverka 2.

Tatran Starý Lískovec - SK Chrlice minipřípravka 9:2 (3:1), branky Konečný Michal 2.

Víkendové zápasy - 30.4. a 1:5.2016