SK Chrlice muži A - Svratka Brno B 2:1 (2:1), branky Chrlic: 5. a 25. Ratiborský (druhý gól z penalty). Ve vloženém kole jsme přivítali druhé družstvo tabulky, které bylo složeno výhradně z mladých hráčů Svratky, jejichž devízou byl především dobrý pohyb a práce s míčem. My jsme se mohli spoléhat na zkušenější hráče. Začátek utkání nám vyšel parádně, hned v páté minutě jsme dokázali překonat obranu hostí a skórovat. Když jsme před půlhodinou proměnili penaltu, bylo jasné, že v dalším průběhu budeme pozorně bránit a podnikat rychlé protiútoky. Ke konci poločasu nás však hosté sevřeli a z penalty snížili. Ve druhé půli jsme čekali zvýšenou aktivitu hostí, ta jim vydržela pouze 15 minut. Poté se hra vyrovnala a my jsme se snažili rychle přenést hru do nejisté obrany hostí a utkání rozhodnout. Obrovské šance jsme měli mezi 75. a 85. minutou, kdy nejdříve Lukáš Novák po úniku trefil pouze tyč a Lukáš Berger ve výborné šanci nezvolil ideální řešení situace. Hosté se v závěru snažili nakopávat míče k naší brance, naštěstí bez úspěchu. I po šestém jarním kole držíme neporazitelnost a 16 získaných bodů nás snad definitivně katapultovalo do středu tabulky.