SK Chrlice muži A - SK Bosonohy B 4:2 (3:2), branky Chrlic: 16. Krochmalný, 17. Ratiborský, 37. Babosha, 88. Kudlička. V dalším domácím utkání jsme opět potřebovali bodovat, soupeř z Bosonoh však na jaře také vykazoval dobrou formu. Po počátečním oťukávání jsme se na konci první čtvrthodiny dvakrát dokázali prosadit po pěkných kombinačních akcích a vedli jsme 2:0. Bohužel vzápětí hosté snížili a když po půlhodině vyrovnali, začínalo se vlastně znovu. Naštěstí se nám do poločasu, po teči Baboshi, podařilo znovu dostat do vedení, Ve druhé půli jsme nejdříve nevyužili několik dobrých situací před brankou hostí, vzápětí nás podržel v brance dvakrát Ondra Knop. Rozhodnutí mohlo padnout v 74. minutě, kdy po rohu Babosha hlavou skóroval, rozhodčí nejdříve branku uznal, aby ji o několik vteřin později odvolal pro údajný faul na brankáře. Naštěstí nás tato situace nezlomila a v závěru jsme dokázali přidat čtvrtou branku, která znamenala definitivní vítězství. Na jaře jsme potvrdili, že zimní příprava a stav, kdy se dává družstvo dohromady se začíná odrážet na výsledcích. Z pěti jarních zápasů jsme získali 13 bodů a posunuli se výrazně do středu tabulky.

SK Chrlice muži B - FC Soběšice 2:1 (2:1), branky Chrlic: Volf 2, V domácím utkání proti soupeři ze Soběšic bylo naše béčko favoritem a když po třiceti minutách vedlo 2:0 a neproměnilo další šance, vypadalo to na jasné vítězství. Hosté však před půlí snížili a ve druhé půli, přestože měli naši hráči několik dalších šancí, nedokázali odskočit soupeři na větší náskok. Nakonec však vítězství uhájili.

Slatina/Chrlice starší dorost - FC Veselí na Moravě 0:0. Se soupeřem,který je na čtvrtém místě tabulky, jsme sehráli velmi dobré a vyrovnané střetnutí, kterému chyběly jen vstřelené branky. Utkání bylo velmi bojovné a vyrovnané, na jedné straně jsme měli nejméně tři šance, které měli skončit gólem, na straně druhé i hosté měli možností rozhodnout utkání ve svůj prospěch, takže je nakonec výsledná remíza zasloužená.

DOSTA Bystrc - Tuřany/Chrlice mladší žáci 20:0 (13:0). Proti vyspělému soupeři naši mladší žáci tentokrát neměli nejmenší šanci a to ještě brankář několik vyložených šancí soupeře zneškodnil.

Chrlice starší přípravka - FC Soběšice 7:12 (1:9), branky Chrlic: Šlégr 4, Šmuhař 2, Mandelík. 

Chrlice mladší přípravka - SK Tuřany 1:8 (0:2), branka Prokeš.

Chrlice minipřípravka - SK Obřany 5:6 (3:3), branky Chrlic: Veverka 2, Hudec Matyáš 2, Řička.

Sparta Brno - SK Chrlice old boys 5:0 (2:0). 

Víkendové zápasy - 23. a 24.4.2016
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff