SK Chrlice muži A - MCV Brno 1:0 (1:0), branka: 25: Roman Husák z penalty. Ve velmi důležitém utkání, ve kterém se hrálo  o sedm bodů jsme hráli opět velmi nervózně. Chtěli jsme již přetrhnout šňůru domácích nezdarů, k čemuž nám přijeli fandit i fanoušci ze slovenské družební obce Krajné. Od začátku jsme začali aktivně, před branku soupeře jsme se však dostávali jen velmi těžko. Po několika zajímavých akcích jsme se dostali do vedení až ve 25. minutě, kdy jeden z hráčů ve zdi hostí zastavil střelu z přímého kopu úmyslnou rukou. Nařízenou penaltu proměnil náš kapitán Roman Husák a vstřelil tak svoji první branku v áčku. Do poločasu, i po změně stran, se obě družstva snažila o vstřelení branky a zejména okolo 75. minuty měli hosté převahu i několik dobrých šancí. Tu největší vychytal zázračným zákrokem v 80. minutě Ondra Knop a potom jsme již ošemetné situace před brankou řešili vždy bezpečným způsobem a po 531 dnech slavili opět domácí vítězství.

SK Kuřim - SK Slatina/Chrlice starší dorost 3:1 (1:0), branka v 76. min. Paták. V dalším venkovním utkání chtěli naši dorostenci odčinit vysokou podzimní porážku se soupeřem, který je za nimi v tabulce. Domácí však šli ve 35. minutě do vedení. Po velkém úsilí se dorostencům čtvrt hodiny před koncem podařilo vyrovnat, bohužel vzápětí znovu inkasovali a domácí definitivně rozhodli o svém vítězství pět minut před koncem.

SK Tuřany/Chrlice mladší žáci - Újezd u Brna 11:0 (6:0), branky: Černý, Rýdl, Dvořák a Balák po 2, Šesták, Biječek a Pham. Mladší žáci slavili poprvé v této sezóně vítězství se soupeřem, který je v tabulce před nimi a tímto vítězstvím ho přeskočili. Senzačně vysoké vítězství však bylo zasloužené, po celý zápas jsme byli lepším mužstvem a kombinační hrou jsme se dokázali dostávat i do šancí, které jsme i proměnili.

SK Tuřany - SK Chrlice starší přípravka 9:0 (4:0).

FC Soběšice - SK Chrlice mladší přípravka 18:6 (10:2), branky: Prokeš a Krejčí po 2, Plný a Nevřivý.

Lokomotiva Heršpice - SK Chrlice minipřípravka 6:4 (2:3), branky: Veverka 2, Konečný Michal, Řička.

SK Chrlice old boys - sK Slatina 8:0 (3:0). Po delší době se naši staří páni sešli kompletní a výsledkem bylo rekordní vítězství, druhé v této sezóně.