Slovan Brno B - SK Chrlice muži A 0:5 (0:1), branky: 45.Klimeš, 61. Ratiborský, 66. a 84. Babosha, 86. Krochmalný. V dalším venkovním utkání proti čtvrtému mužstvu tabulky jsme opět prokázali, že venku hrajeme daleko lépe než doma a v utkání, které se hrálo na velmi podmáčeném terénu, jsme zaslouženě vysoko vyhráli. Mužstvo podalo výborný výkon, hráči po celé utkání bojovali a konečně dokázali pokyny trenéra v utkání i realizovat. V první půli jsme využili až samostatný únik Marka Klimeše ve 45. minutě a do kabin šli s jednobrankovým vedením. Ve druhé půli nejdříve vychytal Ondra Knop vyloženou šanci domácích, když jsme však po brejku Ondrem Ratiborským zvýšili na 0:2, domácí jsme definitivně zlomili. Kolmé přihrávky za obranu nedokázali domácí zachytávat a tak i další góly jsme dali po rychlých brejcích, kdy dvakrát skóroval Babosha a v závěru i střídající Krochmalný. Přestože oproti poslednímu domácímu utkání chybělo vlivem pracovních povinností, trestu či zranění hned šest hráčů poslední základní sestavy (Svoboda, Berger, Rozsypal, Křivánek, Hnilička a Kabát), nastoupivší hráči ukázali, že mohou mužstvu také dodat potřebnou kvalitu a podali výborný výkon. Je pozitivní, že kádr je v jarní sezóně široký a kvalitní, vždyť na tréninku bývá i osmnáct hráčů. Věříme, že kvalitní výkony dokážeme zopakovat i v následujících třech domácích utkání a konečně přetrhneme nepříznivou domácí bilanci.
Sestava: Knop - Husák, Stehlík, Sýkora, Novák - Klimeš, Nezval (35. Kudlička), Němec, Volf - Ratiborský (65. Krochmalný), Babosha. 

SK Chrlice muži B - Sokol Řícmanice 2:6 (2:3), branky: 3. Krochmalný, 20. Klíma. Naše béčko bylo v domácím utkání favoritem a začátek zápasu nasvědčoval tomu, že by body mohly zůstat doma. Již v první minutě měli vyloženou šanci a ve třetí šli do vedení a v dalším průběhu, přestože hosté po chybách v obraně dvakrát skórovali, to vypadalo, že bude mít navrch. Po vyrovnání na 2:2 však hosté zlepšili souhru a do konce utkání naše béčko, zejména v útočné fázi, přehráli. Rychlý přechod do útoku nám činil obrovské problémy a hosté toho dokázali využít až ke konečné vysoké výhře.

Zápasy dorostu a mladších žáků byli z důvodu neregulérní hrací plochy odloženy.

SK Chrlice starší přípravka - Lokomotiva Heršpice (dívky) 4:6 (2:4), branky Chrlic: Mandelík 2, Šmuhař, Fraňková.

SK Chrlice mladší přípravka - SK Bosonohy 1:17 (0:8), branka Chrlic: Nevřivý.

SK Chrlice minipřípravka - DOSTA Bystrc 5:7 (1:3), branky Chrlic: Veverka 2, Řička 2, Zuščák. 

Víkendové zápasy - 9.-10.4.2016
FC Soběšice B vsSK Chrlice
0:3
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Řečkovice
ne 2. 4. v 15.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff