SK Chrlice muži A - Lelekovice 1:1 (1:1), branka: 45.Lukáš Berger z pen. V prvním domácím jarním utkání jsme chtěli potvrdit tři body z Medlánek a posunout se v tabulce k jejímu středu. Soupeř však nastoupil do utkání velmi seběvědomě a měl více ze hry. Přestože jsme se snažili kombinovat, lelekovičtí působili v celé první půli kompaktnějším dojmem. Po několika nebezpečných situacích před naší bránou jsme inkasovali ve 39. minutě, kdy jsme po výkopu od brány hostí špatně odhadli situaci a po brejku šli hosté do vedení. Naštěstí v poslední minutě první půle hosté faulovali v šestnáctce Marka Klimeše a Lukáš Berger z penalty vyrovnal. Zatímco v první půli měla hra nějakou úroveň, ve druhé půli byla hra plná nepřesností na obou stranách. Hosté po několika střídáních a po vyloučení hráčů na obou stranách ztratili herní aktivitu, takže jsme se dostali k závěrečnému náporu, který byl však plný nepřesností. Jedinou vyloženou šancí byla hlavička Marka Klimeše z pěti metrů, která šla však vedle branky hostí. Utkání pak skončilo zaslouženou remízou. 

Tatran Kohoutovice B - SK Chrlice muži B 3:1 (2:0). Branka: 49. Nezval. Naše béčko utkání v Kohoutovicích nezvládlo, přestože nebylo horším týmem. Do 20. minuty neproměnilo tři vyložené šance, poté dvakrát inkasovalo. Ve druhé půli se kontaktní brankou dostalo do zápasu, bohužel pak znovu inkasovalo a již nedokázalo z výsledkem nic udělat. V závěru utkání rozhodčí neuznal našim hráčům dvě branky, přičemž první byla zcela regulérní a druhá diskutabilní. Stínem utkání bylo přísné vyloučení Kilnytského a zbytečné vyloučení Svobody po ukončení utkání za protesty proti výrokům rozhodčího.

Slovan Rosice - SK Slatina/Chrlice starší dorost 5:0 (2:0). V dalším utkání župního přeboru naši dorostenci nedokázali navázat na výborný výkon ze zápasu s Kohoutovicemi a proti tradičně nepříjemnému soupeři, na který neumí zahrát, zaslouženě prohráli. Rosičtí, přestože jsou v tabulce za námi, vždy disponují v utkání individualitami, které dokáží utkání rozhodnout. Již do konce první půle měli naši dorostenci ztrátu dvou branek a když v 55. minutě dostali třetí gól, byl zápas rozhodnut. Domácí v závěru přidali ještě dvě branky.

SK Tuřany/Chrlice mladší žáci - SK Šlapanice 0:15 (0:8). I v prvním jarním utkání dostali naši mladší žáci od Šlapanic pěknou nadílku, neboť fyzická vyspělost obou týmů byla na první pohled patrná a byla rozhodujícím faktorem zápasu. Někteří naši kluci byli o hlavu menší než jejich soupeř, takže ani technika a ovládání míče na našeho soupeře neplatilo.

Svratka Brno C - SK Chrlice mladší přípravka 10:2 (6:0), branky Chrlic: Nevřivý Václav, Štěpán Richard. 

Moravská Slavia Brno - SK Chrlice old boys 7:2 (1:1), branky: Rychetský, Moudrý z pen. Naši staří páni vedli na Morendě až do 35. minuty 0:1, do druhé půle však domácí nasadili pět čerstvých hráčů a postupně svou převahu vyjádřili i střelecky.

Víkendové zápasy - 2.a 3.4.2016
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff