FC Medlánky B - SK Chrlice 2:3 (2:3), branky: 25. Ratiborský, 38. Křivánek, 41 Volf. V prvním jarním utkání jsme z Medlánek dovezli důležité tři body. Od začátku utkání jsme byli aktivnější a hned v prvních deseti minutách jsme promarnili tři výborné šance ke skórování. A jak to bývá, domácí z první vážnější akce šli do vedení. Když jsme pak přestáli další dvě dobré šance domácích, podařilo se nám ve 25. minutě krásnou střelou Ratiborského z velkého úhlu vyrovnat. Domácí však dokázali jít znovu do vedení ale mezi 38. a 41. minutou jsem po kolmicích za jejich obranu brankami Křivánka a Volfa dokázali výsledek otočit. Zatímco se první poločas vyznačoval šancemi na obou stranách, ve druhé půli byla hra obou mužstev daleko opatrnější. Když se nám podařilo překonat domácí nápor mezi 55. a 65.minutou, bylo jasné, že pokud neuděláme v defenzívě nějakou chybu, neměli bychom o vítězství přijít. Ke konci jsme pak mohli náskok i navýšit, i s těsnou výhrou jsme však museli býti spokojeni.
Sestava: Knop - Husák R., Svoboda, Rozsypal, Klimeš (73. Novák) - Volf, Berger, Němec, Křivánek (79. Březina) - Babosha (57. Kudlička), Ratiborský (75. Krochmalný).

SK Chrlice starší dorost - Tatran Kohoutovice 3:2 (1:1). Branky: 45. a 46. Mužík, 65. Šmatera z penalty. Naši dorostenci dostali v prvním jarním utkání za soupeře Kohoutovice, které dosud neokusily hořkost porážky. V první půli nic nenasvědčovalo tomu, že by se k tomu schylovalo. Hosté šli do vedení, avšak branka Mužíka v posledních vteřinách první půle se ukázala pro vývoj utkání jako velmi důležitá. Hned po příchodu z kabin šli naši dorostenci do vedení, které navýšili po penaltě za faul. V 75. minutě mohli definitivně rozhodnout, trestný kop Šmatery z půli hřiště však přeletěl nejen špatně vyběhnuvšího gólmana hostí, avšak z malého vápna přeskočil i branku hostí. Ti si v závěru vytvořili tlak na naši branku, v nastavení však stačili z penalty pouze snížit.