Poslední přípavou před prvním mistrákem nakonec bylo domluvené utkání s Adamovem, ve kterém naši fotbalisté nakonec prohráli 4:5 (3:1). Prvních šedesát minut jsme byli lepším mužstvem a vedli už 4:1, pak se sestava promíchala a nechali jsme hrát soupeře, který využil chyb a nedůslednosti v naší obraně a výsledek nakonec otočil.
Týden předtím jsme sehráli utkání na umělé trávě v Komárově proti Kobeřicím a naši hráči po dlouhé době okusili, jak chutná výhra. Utkání bylo vyrovnané s několika šancemi na obou stranách. Když jsme nedokázali využít hned tři výborné brankové příležitosti, šli hosté zákonitě do vedení. Naštěstí se nám ještě do poločasu podařilo vyrovnat. Ve druhé půli šancí ubylo a bylo jasné, že kdo vstřelí branku, vyhraje. Nám se to podařilo až v poslední minutě, kdy Ratiborského v průniku středem obrany stáhl jeden z hráčů Kobeřic a postižený sám penaltu proměnil.