Muži, kteří začali trénovat začátkem února, sehráli dne 28. 2. 2016 první přátelské utkání na umělé trávě na Spartě v Komárově, kde prohráli s týmem Slatiny, hrajícím I.A třídu, vysoko 0:9 (0:4). Výkon, hlavně v I.půli byl celkem dobrý, zkušení slatinští však dokázali využít naše ztráty míčů a po rychlých protiútocích do rozhozené obrany nás potrestali. Od 70.minuty, kdy proběhlo několik změn v sestavě nás poté přehráli a navýšili skóre na konečnou výši.
Další přátelské utkání pak sehráli v neděli 6. března opět v Komárově, tentokrát proti mužstvu Ochoza a vybojovali remízu 4:4 (2:2). Utkání bylo vyrovnané a v první půli jsme byli lepším celkem, po nedůslednostech v obraně jsme však prohrávali 0:2, Do půle se nám podařilo vyrovnat a ve druhé půli, která již byla vyrovnaná jsme dvakrát prohrávali, abychom vyrovnali v poslední minutě hlavičkou Krochmalného. Další naše branky vstřelili dvě Ratiborský a jednu Kudlička.
Sestava v utkání s Ochozem: Husák M. - Husák R., Svoboda, Vašenda (46. Rozsypal), Klemensevič (46. Březina) - Sýkora (46. Macek), Klimeš (55.Babosha), Berger, Hnilička (46. Křivánek)- Ratiborský (55. Krochmalný), Měntiel (46. Kudlička)
Velkým pozitivem zimní přípravy je účast hráčů na trénincích, kdy se jich účastnící přes 20 hráčů.

Dorostenci hrají tradičně zimní turnaj v Líšni. V prvním utkání porazili dorostence Řečkovic 2:0, kdy branky vstřelili Ježek a Dvořáček, ve druhém utkání pak porazili silný celek Kuřimi 3:1, branky vstřelil Mužík 2 a Kubín.