SK Řečkovice - SK Chrlice muži A 7:1 (6:0), branka Kilnytskyy. V posledním venkovním utkání jsme mysleli, že bychom mohli pokračovat v dobrých venkovních výkonech, bohužel jak je již tradicí, že hned několik hráčů nemohlo k utkání nastoupit kvůli pracovním povinnostem nebo zranění, takže jsme opět skládali mužstvo z hráčů áčka i béčka. Navíc jsme nechytili začátek utkání a již ve dvacáté minutě jsme prohrávali 2:0. Když pak nevyšlo několik zákroků i brankáři Sovovi, který nás naopak v ostatních utkáních podržel, odcházeli jsme do kabin o poločase s půltuctem branek v naší síti. Ve druhé půli domácí polevili, takže jsme uhráli nakonec ještě slušný výsledek.

SK Chrlice muži B - SK Řečkovie 2:0 (1:0), branky: 25. Husák Roman, 80. Kilnytskyy. Naše béčko tentokrát narazilo na silného soupeře z první čtyřky a dokázalo ho porazit. V první půli mělo několik dobrých šancí, gól však padl po rohovém kopu, když v hlavičkovém souboji přetlačil Husák brankáře hostí a míč skončil překvapivě v brance. Ve druhé půli měli i hosté některé nebezpečné situace, branka Kilnytského 10 minut před koncem však utkání rozhodla. Béčko se touto výhrou dostalo do špičky tabulky.

SK Slatina/Chrlice starší dorost - Moravská Slavia Brno 1:1 (1:0), branka 44. Hnilička. Utkání našich dorostenců s Morendou, která se pohybuje spíše v dolní části tabulky, jsme očekávali domácí výhru. Bohužel jsme se však v první půli k vedení dostali až těsně před koncem poločasu brankou Hniličky. Branka do šaten nás měla povzbudit, soupeř však s námi držel krok až do závěru utkání a nakonec brankou v 88. minutě vyválčil cenný bod.

NORDIC Brno - SK Tuřany/Chrlice mladší žáci 10:1 (2:1), branka: Špičák. Naši mladší žáci se v 16.minutě dostali do vedení, vyspělejší domácí však dokázali ještě do půle otočit skóre. Ve druhé půli nás pak převálcovali nakonec k vysoké výhře.

SK Chrlice starší přípravka - Zbrojovka Brno dívky 1:11 (0:10), branka Mandelík.

SK Chrlice mladší přípravka - SK Líšeň 6:12 (2:5), branky: Mádle 4, Šesták, Nevřivý.

SK Chrlice old boys - Start Brno 2:4 - poslední utkání old boys hráno již v pondělí 19. 10. 2015

Víkendové zápasy - 24. a 25.10.2015
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff