Lokomotia Heršpice B - SK Chrlice muži B 2:2 (1:2), branky: 19. L. Berger z penalty, 20. Klíma Daniel. V zápase s prvním celkem tabulky bylo od počátku jasné, že to bude těžký zápas. Domácí pojali utkání jako na probíhajícím šampionátu v ragby, s tím rozdílem, že často brutálně faulovali naše hráče i mimo hru s míčem, což jim velice slabý rozhodčí Kropáček většinou toleroval. Přesto naši hráči dokázali získat na konci 20. minuty dvoubrankové vedení, a když byl vyloučen ve 25.minutě stoper hostí, vypadalo to, že bychom mohli mít utkání pod kontrolou. Domácí však svou tvrdou hru povýšili na surovou a bylo jen benevolencí sudího, že nejméně další dva hráči neobdrželi za své zákroky červenou kartu. Ve 43. minutě jsme mohli rozhodnout, Lukáš Novák však spálil 100% tutovku ze tří metrů a domácím se z protiútoku rychlým Quaicoem podařilo snížit. Ve druhém poločase domácí přidal a zejména rychlonohý hráč tmavé pleti Quaicoe byl nepřetržitým nebezpečím pro naši branku. Z ekvilibristické pozice pak polonůžkami dokázal i vyrovnat a když v 71. minutě opět běžel sám na bránu, musel ho Svoboda zastavit faulem ještě před vápnem, a rázem se počet hráčů vyrovnal. V nervózním závěru dostal nejdříve za faul červenou kartu i Quaicoe, poté jsme, v poslední minutě ve vyložené šanci, trefili pouze břevno domácí branky.

Muži A měli v tomto kole volno.

SK Řečkovice - SK Slatina/Chrlice starší dorost 1:7 (0:6), branky: 24., 32., 40. Hnilička, 7. a 47. Paták (druhá z penalty), 29. Dvořáček, 33. Mužík. Naši dorostenci měli tentokráte dalšího soupeře, který měl na svém bodovém kontě nulu, takže zápas sliboval pohodový průběh s otázkou výše skóre. Naši dorostenci na soupeře vlítli a hned v 7. minutě šli do vedení. Pak bylo období,kdy nedokázali skórovat, to si vynahradili však plodnou desetiminutovkou. V rozmezí 24 - 33. minuty dokázali dát hned čyři branky a zápas ovládli. Po poločase 6:0 bylo otázkou jako v minulém utkání s Tasovicemi, kdy se soupeři podaří dát deset gólů. Od 47.minuty, po proměněné penaltě se však brankostroj dorostenců zadrhnul a přestože měli několik dalších výborných šancí, navýšení skóre se již nekonalo. V poslední minutě nakonec i domácí dokázali dát čestný úspěch.

RAFK Rajhrad - SK Tuřany/Chrlice 6:1 (1:0), branka Biječek. Tentokrát naši mladší žáci dokázali se soupeřem držet do poločasu krok a příznivé skóre. V úvodu druhé půle však obdrželi dvě branky a přestože se snažili, na fyzicky vyspělého soupeře nestačili. Jediný úspěch zaznamenali za stavu 0:5.

SK Líšeň U10 - SK Chrlice starší přípravka 7:2 (2:2), branky 8.Mandelík a 19. Kotas.

Sparta Brno C - SK Chrlice mladší přípravka 7:3 (4:2), branky: 18. a 22. Štěpán, 6. Mádle.

Sparta Brno - SK Chrlice minipřípravka 11:1 (7:1), branka Čaněk.

UOMP Brno - SK Chrlice old boys 5:4