SK Obřany - SK Chrlice muži A 0:2 (0:1), branky 6. Kudlička a 63.Lukáš Berger. V důležitém utkání týmů z konce tabulky jsme opět venku slavili vítězství. Zatímco v minulém kole jsme nebyli schopni vstřelit branku ani z nejvyloženějších pozic i penalty, v tomto utkání jsem skórovali hned z první šance v 6. minutě, kdy nádhernou střelou z rohu šestnáctky otevřel skóre Lukáš Kudlička. Poté jsme se snažili vycházet ze zajištěné obrany, tak abychom soupeře nepustili k vyrovnání. Ve druhé půli jsme v 63. minutě dokázali, po chybě domácí obrany, přidat druhý gól a přesto, že domácí chtěli s výsledkem něco udělat, nastřelili tyč i břevno,dokázali jsme hrát koncentrovaně v obraně až do konce utkání a nepovolili jim ani kontaktní gól.
Sestava: Měřínský - Novák,Kabát, Rozsypal, Sýkora - Fellmann, Němec, Berger L., Macek - Ratiborský, Kudlička.

SK Chrlice muži B - Sokol Bílovice 3:0 (0:0), branky: 48. a 78. Klíma, 80. Fellmann.  V první půli se hrál oboustraně nekoukatelný fotbal. Přestože jsme měli více ze hry, přes střed naší obrany se hosté dostali hned několikrát do samostatných brejků a bylo jen zázrakem, že jsme z žádného z nich neinkasovali. Ve druhé půli jsme hned ve 48. minutě dali šťastný gól dorážkou z bezprostřední blízkosti. Hosté mohli hned vyrovnat, když však jejich útočník obešel i našeho brankáře, zamotal se mu míč na malém vápně mezi nohami a jasnou příležitost nevyužil. Rozhodnutí přišlo v 78. a 80. minutě, kdy jsme dali dvě slepené branky a zápas rozhodli.

SK Slatina/Chrlice starší dorost - Sokol Tasovice 11:0 (4:0), branky: Dvořáček 4, Paták 2, Zámek 2, Hofírek, Hnilička, vlastní. Konečně přišel pro naše dorostence zápas, ve kterém narazili na soupeře, který zatím v soutěži nezískal ani bod, a tak si naši dorostenci zápas užili. Ze začátku houževnatý soupeř kladl odpor, naštěstí první branka Dvořáčka mužstvo uklidnila a zatímco v první půli hosté ještě stačili hrát alespoň místy vyrovnané utkání, ve druhé půli s přibývajícími brankami postupně ztráceli sílu čelit kombinačním akcím našich dorostenců. V úseku od 72. do 77. minuty a zejména mezi 88. a 90.minutou vždy rychle po sobě dostali tři branky, takže nakonec utkání vyústilo v rekordní vítězství našich dorostenců v krajském přeboru.

SK Tuřany/Chrlice mladší žáci - SK Slatina 1:12 (0:6), branka Sideridis.

SK Chrlice starší přípravka - SK Medlánky C 3:3 (3:0), branky: Binder, Buček, Bezděk.

SK Chrlice mladší přípravka - NORDIC Brno 6:1 (3:1), branky: Krejčí 3, Prokeš 2, Mádle.

SK Chrlice minipřípravka - Tatran Kohoutovice 3:14 (1:9), branky: Řička 2, Štěpán.

OUMP Brno - SK Chrlice old boys  5:4