SK Chrlice muži A - SK Slatina B 0:1 (0:0). V dalším domácím utkání jsme urazili fotbalového boha a přišel zákonitý trest. V první půli jsme byli lepším týmem a vypracovali jsme si nejméně pět vyložených brankových příležitostí, vždy jsme však nedokázali dopravit míč do soupeřovi branky ani z malého vápna. I ve druhé půli to vypadalo, že bychom mohli poprvé doma zvítězit, v 55. minutě však Kudlička nedokázal proměnit ani penaltu. V 74. minutě jsme mohli jít do početního přečíslení, rozhodčí Zach však úmyslné kopnutí hostujícího hráče do hlavy Felmanna ocenil nepochopitelně jen žlutou kartou. V 88. minutě jsme špatně vyřešili brejk hostí a po rychlém protiútoku jsme faulovali hostujícího útočníka v naší šestnástce. Hosté penaltu naopak bezpečně proměnili a odvezli si šťastné tři body.

Svratka Brno C - SK Chrlice muži B 4:2 (2:0), branky: Měntiel, Volf z penalty. Béčko utrpělo v Komíně první porážku. V první půli dvakrát inkasovalo, ve druhé půli se našim fotbalistům podařilo sice vyrovnat, v posledních 6 minutách však dvakrát inkasovali a nezískali nakonec ani bod.

Velké Němčice - SK Slatina/Chrlice 1:3 (1:1), branky: 33. Venkrbec, 56. a 69. Hnilička. Naši dorostenci přivezli z Velkých Němčic tři body, i když museli opět výsledek otáčet. Ve 13.minutě inkasovali, opět se jim však podařilo do půle vyrovnat, a ve druhé půli brankami Hniličky soupeři odskočili a dovedli utkání v klidu do vítězného konce.

Svratka Brno B - SK Tuřany/Chrlice mladší žáci 17:0 (7:0). Naši mladší žáci schytali, proti fotbalovějšímu soupeři, zatím nejvyšší porážku v soutěži.

Lelekovice - SK Chrlice starší přípravka 4:1 (3:0), branka Putna.

SK Chrlice mladší přípravka - SK Slatina 1:16 (1:10), branka Mádle.

SK Chrlice minipřípravka - SK Bosonohy 4:10 (2:7), branky: Řička 2, Štěpán, Veverka.

SK Chrlice old boys - SK Tuřany 1:1 (1:0)