MCV Brno - SK Chrlice muži A 1:3 (1:2), branky: Svoboda Martin, Fellmann, Bělohlávek. Naši muži opět ukázali, že zatímco doma nejsou schopni naplno bodovat, venkovní zápasy jsou o něčem jiném a z Maloměřic dokázali dovézt tři body. Těsně před víkendem doplnil naše družstvo Martin Svoboda z Bohunic a již po 10. minuách dělovkou ze 30 m dostal náš tým do vedení. Když ve 25. minutě Fellmann zvýšil dorážkou na 2:0, vypadalo to nadějně. Bohužel do kabin jsme šli pouze s jednogólovým náskokem, když jsme ve 45. minutě zbytečně inkasovali. Hned po přestávce mohli domácí z penalty vyrovnat, brankář Sova však penaltu chytil. Rozhodnutí přišlo v 70. minutě, kdy po křídelní akci Nováka doklepával do prázdné brány střídající Bělohlávek.

SK Chrlice muži B - SK Obřany B 7:1 (3:0), branky: Volf Jakub 2, Němec Tomáš, Berger Michal, Klíma Daniel, Svoboda Patrik a Doležal Tomáš. Béčko předvedlo v domácím zápase velmi dobrý, aktivní a útočný fotbal s množstvím šancí a tentokrát dokázalo i většinu z nich proměnit a to i přesto, že od poloviny druhé půle dohrávalo utkání o deseti po vyloučení Klímy.

SK Slatina/Chrlice starší dorost - IE Znojmo 1:2 (0:1), branka 65. Dvořáček Jakub. Naši dorostenci bohužel doma opět prohráli, přestože nebyli horším týmem. V 15. minutě sice inkasovali, do konce první půle však byli aktivnější. Když v 65.minutě dokázal Jakub Dvořáček vyrovnat, vypadalo to, že utkání zlomí ve svůj prospěch. Bohužel po nepozornosti v obraně hosté přidali v 70. minutě druhou branku a přes snahu našich dorostenců již dokázali utkání dovést do vítězného konce.

SK Vojkovice/Hrušovany - SK Tuřany/Chrlice mladší žáci 10:0 (8:0). Naši mladší žáci nevstoupili do utkání dobře a již po první čtvrthodině prohrávali 6:0. Naštěstí pak se dokázali dostat zpět do zápasu a příděl branek zastavili. Přesto je tato soutěž zatím pro kluky, kteří přešli z přípravky na větší hřiště, nad jejich síly.

SK Chrlice mladší přípravka - DOSTA Bystrc 4:9 (0:4), branky: Frecer 2, Štěpán, Surka.

SK Chrlice minipřípravka - Tatran Starý Lískovec 0:7 (0:2).

Víkendové zápasy - 19. - 20.9.2015
FC Soběšice B vsSK Chrlice
0:3
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Řečkovice
ne 2. 4. v 15.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff