SK Lelekovice - SK Chrlice muži A 0:1 (0:1), branka 17. Krochmalný. Že naši muži hrají lépe venku než doma se opět potvrdilo a z nepříjemného hřiště Lelekovic, stejně jako na jaře, dovezli opět všechny body a získali první vítězství v tomto ročníku. První poločas jsme zahájili aktivně a měli několik výborných akcí. Naštěstí se nám jednu z nich podařilo již v 17.minutě Hubertem Krochmalným proměnit. Ve druhé půli domácí výrazně přitvrdili hru a dostali se do několika dobrých příležitostí, naštěstí bez gólového efektu.

SK Slatina/Chrlice starší dorost - SK Kuřim 1:8 (1:1), branka 37. Zámek. V dalším domácím utkání počítali naši dorostenci se třemi body proti soupeři, který mělpo třech kolech na kontě nulu. Až do 40. minuty to tomu nasvědčovalo. Ve 37. minutě šli naši dorostenci do vedení a bylo jen škoda, že hosté před poločasem vyrovnali. Ve druhé půli však zažili naprostý šok. Nejenže se hosté dostali do vedení, v rozmezí 63. až 77.minuty nám nasázeli do naši dezorientované obrany čtyři góly a výsledek pečetili ještě v závěru.

SK Újezd u Brna - SK Tuřany/Chrlice mladší žáci 4:2 (2:1), branky Pham a Sideridis. Ve vyrovnaném utkání nakonec naši mladší žáci na body nedosáhli. V úvodu sice šli do vedení, domácí však výsledek otočili. V závěu první půle však brankář domácích vychytal nejméně tři vyložené šance našich kluků. Ve druhé půli šli domácí po rychlém protiútoku do vedení, naši kluci snížili a sahali po vyrovnání, bohužel 5 minut před koncem využili domácí trestný kop z deseti metrů a stanovili konečný výsledek v utkání, kdy naši žáci nebyli horším týmem.

Lokomotiva Heršpice (dívky) - SK Chrlice starší přípravka 3:5 (1:3), branky Mandelík 2, Bezděk, Šmerek, Šmuhař.

SK Chrlice starší přípravka - SK Tuřany 3:4 (1:1), branky Andrýsková, Putna, Šmerek.

SK Chrlice mladší přípravka - SK Soběšice 5:13 (1:6), branky Walter 3, Štěpán,Mádle.

SK Chrlice minipřípravka - Lokomotiva Heršpice 2:7 (1:3), branky Černá, Štěpán.

SK Chrlice old boys - Sparta Brno 1:6 (1:3), branka Měntiel.