SK Chrlice muži A - Medlánky B 1:2 (0:0), branka Měřínský. V prvním domácím utkání v nové sezóně navázali naši fotbalisté na jarní tradici, kdy v celé jarní sezóně doma nevyhráli. Tentokrát však narazili na soupeře, který je nováčkem v soutěži a který byl jednoznačně k poražení. Od prvních minut jsme byli lepším mužstvem a přes děravou obranu hostí jsme si vypracovávali jednu šanci za druhou a jenom vlastní neschopností jsme nebyli schopni dostat balón do branky soupeře. Ostřelovali jsme branku hostí ze všech pozic, avšak i z těch nejvyloženějších jsme byli schopni poslat míč mimo branku. V první půli jsme však také mohli i inkasovat, po dvou hrubkách v obraně však hosté naložili se svými sancemi stejně jako my. I ve druhé půli jsme se snažili skórovat, bohužel jak to bývá, byli to hosté,kteří v 80. minutě vstřelili gól z přímého kopu asi ze 30 metrů. Závěrečný nápor branku nepřinesl, naopak po protiútoku v 90. minutě jsme si dali sami vlastní gól a z následující akce jsme dokázali pouze snížit.

Slovan Brno - Slatina/Chrlice starší dorost 3:2 (1:0), branky 67. Mužík, 90. Šmatera z penalty. Ani ve druhém utkání nedokázali naši dorostenci dovézt ze soupeřova hřiště body a těsně prohráli, přestože byl zápas vyrovnaný a místy jsme byli i lepším týmem. Domácí však šli ve 20. minutě do vedení a když přidali po hodině hry druhou branku, vypadalo to beznadějně. Mužíkovi se však podařilo vzápětí snížit a zápas byl až do konce dramatický. Naši snahu o vyrovnání však přibrzdila branka domácích pět minut před koncem, a penalta v závěru jen stanovila konečný výsledek.

Víkendové zápasy - 29. a 30.8.2015
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff