V minulém týdnu zahájili soutěž jako první naši dorostenci, kteří hrají soutěž pod hlavičkou Slatiny. Vzhledem k nízkému počtu dorostenců jsme se, po loňské spolupráci s Tuřany, museli spojit i se Slatinou, abychom měli konkurenceschopné družstvo pro kvalitní krajský přebor. V prvním kole v minulém týdnu prohráli naši dorostenci v kvalitním zápase v Kohoutovicích 1:3. V prvním domácím zápase v Chrlicích však už slavili vítězství, když dokázali porazit velmi silný dorost Slovanu Rosice 2:0 (1:0), když branky vstřelili již ve 3.minutě Novotný a v 60. minutě Mužík. Utkání však bylo velmi vyrovnané, v první půli byli lepší hosté, ve druhé naopak naši dorostenci. Velkým plusem je to, že dokázali utkání odehrát bez obdržené branky.
Naši muži zahájili soutěž v Komíně proti Svratce B a prohráli na malém křišti, které nám tradičně nesvědčí vysoko 1:6 (1:5), když jedinou branku vstřelil Rozsypal. Náš tým byl v prvním zápase nekompletní, tak dostali šanci někteří další hráči. Bohužel během utkání museli kvůli zranění odstoupit Ratiborský a Kabát. Přesto bylo o výsledku rozhodnuto prakticky po 10. minutách, kdy jsme obdrželi dva góly. Přestože jsme ještě v průběhu první půle snížili na 1:3, na omlazený tým Svratky jsme prostě neměli.

Podzimní soutěž zahájena
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff